Додому НОВИНИ Влада і громада Волонтерська акція “Захист та Покрова”

Волонтерська акція “Захист та Покрова”

462
ПОДІЛИТИСЬ

14 жовтня православні та греко-католики відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці або, як кажуть в народі, Святої Покрови – головне християнське свято осені. Одночасно це стало і святом української військової честі та звитяги, день, коли необхідно згадати родичів чи знайомих, які змушені приймати участь у військових діях, боронячи Вітчизну, помолитися за них, допомогти.

Бердичівський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щороку намагається провести ряд заходів для сімей учасників АТО, у тому числі, сімей загиблих, поранених.

nwkqhjg71zoЦими днями десятки волонтерів міста долучилися до акції центру “Захист та Покрова”. Зусилля проведення акції спрямовані на найбільш уразливі сім’ї учасників АТО, в першу чергу це одинокі, чоловіки, які мають проблеми із здоров’ям, що виникли у ході участі в військових діях. Найскладніше, як показує досвід роботи центру, тим, кого вдома ніхто не чекає, коли самотність та пережите не дають спокою, коли болять ще не зажиті рани.

Беззаперечно, слова підтримки, подяки ніколи не зайві, але цими холодними осінніми днями студенти медичного коледжу підготували особливі подарунки: домашню консервацію, випічку, овочі, крупи, різноманітні смаколики, виготовлені власноруч. Все те, чого так не вистачає одиноким чоловікам.

Одночасно не оминули увагою тих, хто змушений святкувати на лікарняному ліжку.

Акція настільки справила враження на волонтерів, студентів медичного коледжу, що ними було вирішено продовжити надавати таку необхідну допомогу потребуючим не лише на свято, а й повсякчас. І справа не тільки у подарунках, а й у приділеній увазі та шані нашим захисникам.

Тож не будьмо байдужими! Будьмо вдячними!

Бердичівський міський центр
соціальних служб для сім’ї,
дітей та молоді