Додому НОВИНИ Культура Вони віддали за нас своє життя, ми віддамо за них молитву…

Вони віддали за нас своє життя, ми віддамо за них молитву…

737
ПОДІЛИТИСЬ

20 лютого жителі села Андріяшівка зібралися разом, щоб вшанувати пам’ять та низько схилити голови перед безсмертним подвигом Героїв Небесної Сотні.

Літературно-читацький вечір-реквієм “До них прилетять журавлі” розпочали ведучі бібліотекар Ольга Михайлівна Базилівська та учениця 11 класу Аліна Гуславська, нагадавши про страшні події зими 2013-2014 років. Молитва за Україну звучала у виконанні Лілії Крикотнюк. Вірші, присвячені вічній пам’яті Героїв Небесної Сотні, лунали у виконанні Богдани Гуменюк, Тетяни Томчук та Лідії Білик.

Безмежний патріотизм та любов до своєї країни передали у театралізованому дійстві Олександр Причепа та Святослав Крикотнюк. Хвилюючі розум і серце пісні звучали у виконанні Даяни Климчук.

По закінченню вечора кожний присутній низько схилив голову та запалив свічку пам’яті героям, що поклали своє життя за краще майбутнє України.

Пролунало в країні мовчання.
Навіть вітер затих на хвилину.
Відбулося останнє прощання
зі словами: “Герої не гинуть”.

Закінчився вечір-реквієм словами сільського голови Сергія Васильовича Базилівського не забувати своїх Героїв, які пожертвували власним життям заради того, щоб ми жили у вільній, незалежній державі.

Організатори дійства щиро вдячні спонсору: директору ТОВ “Андріяшівка-агро” Олександру Ананійовичу Білику.

Лілія Крикотнюк,
учениця 11-го класу.