Додому НОВИНИ Культура Вони віддали своє життя за Україну

Вони віддали своє життя за Україну

666
ПОДІЛИТИСЬ

Година-реквієм “Людської пам’яті мости…” відбулася у Райгородецькій школі І-ІІІ ступеня. Учні та педагогічний колектив підготували захід з метою вшанування світлої пам’яті загиблих на Майдані, а також загиблих воїнів у зоні проведення антитерористичної операції, випускників школи – Коренівського Сергія Петровича, Малянівського Василя Івановича, і земляка – Ящука Павла Володимировича.

SDC11211_1Схилили голови у траурній шанобі перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Наумчук, помічник народного депутата України О. Ревеги Софія Томашевська, голова Райгородоцької сільської ради Максим Капустинський, підприємець і меценат школи Валерій Барановський, сім’ї загиблих воїнів-земляків, вчителі, учні, громада села. Школярі декламували вірші, виконували національно-патріотичні пісні, інсценізації. Увазі присутніх було запропоновано танок ангелів, відео трагічних подій та спільне виконання молитви за Україну усіх юних артистів “Боже великий, єдиний”.

SDC11232_1Перший заступник голови райдержадміністрації Тетяна Наумчук подякувала організаторам за тепло і душевність, яку біло відчутно під час виступів учнів та побажала молодому поколінню зростати у мирі і радості, бути люблячими, героїчними, мудрими синами своєї Батьківщини.

SDC11234_1Помічник народного депутата Софія Томашевська звернувшись до родин загиблих зазначила: “Біль втрати, це не тільки Ваш біль, а і наш. Ми ніколи не забудемо те, що хлопці зробили, аби ми мали змогу зустрітися на мирній землі, у мирній школі”. Також Софія Броніславівна передала матеріальну допомогу школі від народного депутата О. Ревеги на модернізацію кабінету фізики.

Час сплинув, національно-патріотична година дійшла кінця, але ми завжди пам’ятатимемо подвиг наших Героїв. Вони віддали своє життя за Україну. Вічна Слава Героям!

Прес-служба райдержадміністрації