Додому НОВИНИ Культура Вони стояли на рідній землі!

Вони стояли на рідній землі!

663
ПОДІЛИТИСЬ

Вони стояли на рідній землі! На столичному майдані.
Вони хотіли правди. А їм її не говорили.
Вони хотіли добра. А у відповідь отримували відмову. І навіть не уявляли, скільки людей їх підтримає!!! Проте вірили, що правда свята засяє на весь світ.
Вони підняли дух патріотизму, котрий багато років байдужим був.
За ними повстала вся країна.

Такими словами учні та вчителі загальноосвітньої школи №11 вшанували Героїв Небесної Сотні, що віддали своє життя під час Революції Гідності.

24 лютого 2016 року в школі відбувся пам’ятний захід під назвою: “Україна. Пам’ять. Свобода. Гідність”, який підготували і провели учні 10 класу під керівництвом класного керівника Астапюк І.М.

Безмежну любов до своєї країни, гордість за її народ, людей учні передали, схвильовано та виразно читаючи вірші та прозові уривки.

Україна найкраща країна у світі. У ній живуть дуже працьовиті та мужні люди, – стверджували ведучі, читаючи легенду. Та , на жаль, ще одну масову трагедію довелось пережити українцям під час Революції Гідності, ця подія не залишила байдужим жодного громадянина країни.Проглядаючи фотографії Небесної Сотні, дивлячись їм у вічі, розумієш, що вислів “душу й тіло ми положим” став для сучасної української нації не просто словами з гімну.

Вершиною заходу стало виконання Гімну України ученицею 7-А класу Федун Ганною на скрипці.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та бердичівлян, котрі загинули під час виконання АТО на Сході, відстоюючи мир, незалежність і цілісність своєї Батьківщини. Згадали всіх поіменно у презентації, котру переглянули під час заходу. Віталій Дульчик, Роман Абрамов, Євген Старіков, Олег Реготун, Петро Дубик, Віктор Верещак, Олександр Венгер, Олександр Питель, Сергій Сідлецький, Валерій Вітковський, Сергій Гадіуллін своїм подвигом довели, що український народ єдиний.

Нехай ніхто не половинить,
Твоїх земель не розтина,
Бо ти єдина, Україно,
Бо ти на всіх у нас одна.
Одна від Заходу й до Сходу,
Володарка земель і вод –
Ніхто не ділить хай народу,
Бо не поділиться народ

У виконанні дівчат 10 класу прозвучали пісні “Моє ім’я Україна”, “Повертайся живим…”, “За квітучу Україну”.

У відео-репортажі, який підготували учасники гуртка “Юних журналістів” під керівництвом вчителя музичного мистецтва Драгана О.В., юні журналісти стверджували, що події, які відбулися в Україні, пробудили свідомість мільйонів українців і показали всьому світу, що ми – свободолюбива і мужня нація. Тільки люди з високим почуттям власної гідності могли, не задумуючись, віддати свої життя за свободу і незалежність рідної країни у мирний час.

Вихованці 11-ї школи розуміють, що всі вони відповідальні за нинішню ситуацію в державі, кожен має думати не тільки про себе, а й про свою державу, про своїх рідних, про тих Героїв, котрі поклали своє життя за країну, про тих, котрі сьогодні воюють. А ще вони сподіваються, що майбутнє України буде створене кращими людьми, вони вірять в українську долю.

На закінчення заходу директор школи Марківський А.П. представив учням школи прапор, який переданий бійцями 7-ї батареї 26-ї Бердичівської артбригади як знак подяки за участь та допомогу українській армії.А ще побажав всім вихованцям жити у мирній, квітучій країні.

Ірина Лукашук, учениця 10 класу