Додому НОВИНИ Впевненими кроками, зі свіжими силами в нове життя

Впевненими кроками, зі свіжими силами в нове життя

1137
ПОДІЛИТИСЬ

Новий очільник Бердичівського медичного коледжу відкриває нову сторінку історії коледжу і запрошує абітурієнтів приєднатися до великої студентської родини майбутніх медичних працівників.

Уже майже 90 років наш навчальний заклад готує справжніх професіоналів своєї справи, що з легкістю знаходять своє місце в системі медичних закладів України. Коледж має давні традиції, пройшов славетний історичний шлях, тисячам випускників давши путівку в життя. Тепер він знову відкриває свої двері для тих, хто бажає поєднати своє життя з медициною, ставить перед собою благородні та високі цілі, вміє і готовий працювати для їх досягнення.

Команда досвідчених викладачів-професіоналів допоможе здобути глибокі сучасні знання з обраного фаху та стати достойним представником великої професії – медичного працівника.

Студенти коледжу щороку демонструють високий рівень фахової підготовки, займають призові місця на конкурсах та олімпіадах, беруть участь у науково-практичних конференціях всеукраїнського та міжнародного рівнів. Під час навчання студенти мають можливість додатково отримати кваліфікацію з “Основ лікувального масажу” та “Основ косметології”. У коледжі працюють гуртки художньої самодіяльності та спортивні секції, допомагаючи студентам всесторонньо розвиватись, самовдосконалюватися, ставити перед собою нові цілі та їх досягати.

Ми чекаємо на вас, дорогі випускники, і запрошуємо приєднатися до славетної історії Комунального вищого навчального закладу “Бердичівський медичний коледж” Житомирської обласної ради” та розпочати свій шлях вартового, на “кордоні” охорони здоров’я Людини.

Для вступників на основі базової загальної середньої освіти (9 кл.):

Спеціальність

  • “Лікувальна справа”, кваліфікація – фельдшер;
  • “Сестринська справа”, кваліфікація – медична сестра;
  • “Стоматологія ортопедична”, кваліфікація – зубний технік.

Прийом документів з 01.07.2017 р. по 14.07.2017 р.

Вступі екзамени з 15.07.2017 р. по 22.07.2017 р.

Для вступників на основі повної загальної середньої освіти (11 кл.):

Спеціальність

  • “Лікувальна справа”, кваліфікація – фельдшер;
  • “Сестринська справа”, кваліфікація – медична сестра.

Прийом документів з 12.07.2017 р. по 08.08.2017 р.

Адреса коледжу: 13300, Житомирська обл., м. Бердичів, вул. Шевченка, буд. 14.

Контактні телефони: (04143) 2-02-16, 2-02-17.

Сайт коледжу: http://bmk.zt.ua/

З повагою, в.о. директора медколеджу
Шевченко Вячеслав Станіславович