Додому НОВИНИ Влада і громада Впровадження у Бердичівському районі проекту ЄС/ ПРООН “Місцевий розвиток орієнтований на громаду...

Впровадження у Бердичівському районі проекту ЄС/ ПРООН “Місцевий розвиток орієнтований на громаду – ІІІ”

649
ПОДІЛИТИСЬ

В рамках реалізації проекту ЄС/ ПРООН “Місцевий розвиток орієнтований на громаду – ІІІ” 22 січня 2016 року громадською організацією “Довіра” села Хажин був проведений додатковий тендер по визначенню підрядника для виконання робіт по заміні підлоги спортивної зали на зекономлені кошти (93587,00 грн.), які виникли після проведення основного тендеру в рамках мікропроекту “Енергозберігаючі заходи в Хажинській ЗОШ І-ІІІ ступенів с. Хажин Бердичівського району, капітальний ремонт по заміні вікон на металопластикові”.

Під час його проведення були присутні 6 членів тендерного комітету, обрані громадою на попередніх зборах та три представники підрядних організацій, дві пропозиції на тендер надійшли поштою.

DSCN1172_1Конверти із відповідними документами розглядала тендерна комісія в присутності представників підрядних організацій, координатора Проекту МРГ в області Георгія Федорука, керуючого справами виконавчого апарату Бердичівської районної ради Лариси Савенко, т.в.о. начальника відділу економічного розвитку і торгівлі Бердичівської районної державної адміністрації Алли Волянської, інженера технічної групи відділу освіти Бердичівської районної державної адміністрації Зої Гуменюк та Хажинського сільського голови Наталії Семенюк. Участь в тендері взяли наступні організації:

  • ФОП Матвійчук М.А. (м.Житомир) на суму 121891,00 грн.;
  • ПП “Титан” (м.Житомир) на суму 92783,00 грн.;
  • ДП “Прогрес-буд” (м.Бердичів) на суму 148929,60 грн.;
  • ПП “Будівельна компанія “Сервіс” (м.Житомир) на суму 104196,00 грн.;
  • ТОВ “ВІННИЦЯ ПРОЕКТ-БУД” (м.Вінниця) на суму 117776,00 грн.

За результатами проведеного тендеру після відповідних процедур громадська організація укладе договір з обраною підрядною організацією на виконання робіт та закупівлю матеріалів в рамках зазначеного проекту.

Після проведеного тендеру координатор Проекту МРГ в Житомирській області Георгій Федорук, представники виконавчого апарату районної ради та структурних підрозділів райдержадміністрації відвідали село Никонівка, де проходять роботи з покращення водовідведення і водопостачання в Никонівській ЗОШ І-ІІ ст., реконструкція приміщень з влаштуванням внутрішніх санвузлів. Незабаром, учні загальноосвітньої школи зможуть користуватися сучасним санвузлом у приміщенні школи.

1201_1