Додому НОВИНИ Влада і громада Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» стартувала у Бердичівській громаді

Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» стартувала у Бердичівській громаді

142
ПОДІЛИТИСЬ

Чи може існувати наш світ без насильства? Так, переконані організатори акції «Бердичів проти насильства», яка проходила наприкінці тижня на Центральній площі міста в рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства». Захід проводила депутат Житомирської обласної ради Людмила Кицак у співпраці з депутатами Бердичівської міської ради.

Підтримати акцію прийшли начальник Бердичівської районної військової адміністрації Людмила Димидюк, Бердичівський міський голова Сергій Орлюк та представники Бердичівського відділу поліції.

Під час проведення акції роздавалися інформаційні буклети. Присутніх ознайомили з видами насилля, яке буває економічним, сексуальним, фізичним та психологічним, закликавши своєчасно реагувати на будь-які прояви насилля, звертаючись до працівників поліції або на телефон гарячої урядової лінії, куди можна повідомити про випадки домашнього насилля – 15-47.

Також було акцентовано увагу на те, що у зв’язку з активними бойовими діями на території України десятки, сотні тисяч мирних українців стають жертвами насилля з боку російських солдатів, які грубо попирають усі норми міжнародного права.
Учасники акції на знак солідарності з постраждалими від насильства під час збройної агресії російської федерації пов’язали на дерева помаранчеві стрічки та покрили пам’ятник помаранчевою тканиною. Адже саме помаранчевий колір є офіційним кольором протидії насильству, що символізує світле та вільне від насильства майбутнє.

Таким чином небайдужі українці намагаються привернути увагу суспільства і світової спільноти до проблеми, адже аналогічні акції масово проходять у всіх українських містах, які не перебувають під окупацією ворога.

Пресслужба Бердичівської РВА