Додому НОВИНИ Влада і громада Вчимося ми, вчаться і в нас

Вчимося ми, вчаться і в нас

370
ПОДІЛИТИСЬ

25 квітня практику впровадження реформ децентралізації в Семенівській сільській раді приїхали вивчати сільські голови необ’єднаних громад з Харківської та Тернопільської областей.

Відбулись цікаві дискусії, гості ознайомились з цілим блоком різноманітних питань, над якими працювала і вирішувала Семенівська сільська рада.

А вже через два дні за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” спільно з Житомирським центром розвитку місцевого самоврядування та управлінням освіти і науки облдержадміністрації на базі Хажинської ЗОШ І-ІІІ ст. відбувся семінар на тему “Управління освітою на місцях в умовах децентралізації”.

З привітальним словом до учасників заходу звернулась Семенівський сільський голова Наталія Семенюк. Заступник сільського голови, т.в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Людмила Колесник у своєму виступі про освітній простір Семенівської ОТГ розповіла про вже зроблені кроки, поділилась планами на майбутнє, проаналізувала шляхи підвищення ефективного використання бюджетних ресурсів у галузі освіти, зокрема, присутні схвально сприйняли ідею об’єднання шкільних і сільських бібліотек, а також встановлення охоронної сигналізації та засобів відеоспостереження в школах громади, що зумовило значну економію бюджетних коштів.

Радник з муніципальних послуг Житомирського центру розвитку місцевого самоврядування Віталій Римар та проректор Житомирського обласного інституту післядипломної освіти Антон Шегеда окреслили перспективи розвитку освіти в умовах децентралізації.

Представники Вишевицької, Червоненської, Корнинської громад, Коростишівської, Овруцької та Баранівської міських рад, Іршанської ОТГ, освітяни Бердичева, Бердичівського району та Семенівської ОТГ плідно обмінювались своїми думками, враженнями, сумнівами, пережитим досвідом, отриманими перемогами, що стане у нагоді всім учасникам заходу.

А ось сільські голови Ружинського району, які знайомились з діяльністю Семенівської ОТГ, констатували, що секрет успіху Семенівської ОТГ – це згуртованість команди: сільського голови Наталії Семенюк, в.о. старост та працівників сільської ради.
Приємно порадувало їх і те, що не стоїть осторонь проблем Семенівської об’єднаної громади народний депутат України Олександр Ревега, який з надихаючою промовою звернувся до шановних гостей.

Прес-служба Семенівської ОТГ.