Додому Вітання Вчитель з великим і добрим серцем

  Вчитель з великим і добрим серцем

  662
  ПОДІЛИТИСЬ

  Вчитель з великим і добрим серцем

  verezumskaКоли в повітрі лунає слово “вчитель”, мимоволі уявляєш жінку, волосся якої помережене срібною павутинкою, а в руках – букетик. Вона постійно поспішає до школи і нагадує весну: така гарна, усміхнена, радіє життю. І то дарма, що за плечима роки…

  Кажуть, що доля вчителя – одна з найважчих. І це дійсно так. Адже, щоб ним стати, перш за все треба мати велике серце та безмежну любов до дітей.

  Людмила Ростиславівна Верезумська, вчителька початкових класів Семенівської ЗОШ, тому приклад. В 1980 році з лагідною і веселою посмішкою, повна сил та енергії переступила поріг навчального закладу як молодий спеціаліст. Це була тендітна, середнього зросту, з допитливими очима та мрійливим поглядом молода дівчина – Литвинчук Людмила Ростиславівна. Вона хвилювалася і уявляла, як зайде до класу, як зустрінеться поглядами з малечею, як їм усміхнеться…

  Згодом школа для неї – друга домівка, в якій вже стала вчителькою гарної вдачі, що прекрасно володіє методикою викладання в початкових класах. Вона вимоглива і разом з тим добра та милосердна.

  Від літери до літери, від слова до слова через простір рідного краю мандрує цей педагог разом зі своїми вихованцями у країну знань. Вона закладає фундамент для будівництва дорослого життя, надійного майбутнього кожної дитини.
  Людмила Ростиславівна – справедлива, розумна, прагне творити добро. Її вчительська доля скромна, талановита і творча.

  У себе вдома вона – мама, дружина, турботлива бабуся, для випускників – Ростиславівна, а для нинішніх учнів – вчителька з великим і добрим серцем.

  Тут, в Семенівці, розрослась гілка її родинного дерева. Ставши на весільний рушник із Олександром Верезумським, вона народила синочка Сергія, який є для них надією, гордістю та опорою. Нині вони радіють двом онукам: Соломійці та Володимиру.

  Людмило Ростиславівно, Вам сьогодні 55. Отже, прожили ці роки Ви на відмінно: збудували дім, посадили розкішний сад і продовжили свій рід.

  В такий святковий день прийміть від свого рідного колективу вітання:

  Нехай цвітуть під небом синьооким
  Ще довго-довго дні Ваші й літа,
  А тиха радість, чиста і висока
  Щоденно хай до хати заверта.
  Хай обминають Вас тривоги,
  Хай Бог дасть щастя на путі,
  Хай світла, радісна дорога
  Щасливо стелиться в житті.

  З повагою, колектив Семенівської школи