Додому НОВИНИ Влада і громада Вшанували учасників бойових дій на території інших держав

Вшанували учасників бойових дій на території інших держав

74
ПОДІЛИТИСЬ

Майже 10 років виконували українці так званий інтернаціональний обов’язок у далекій та чужій країні. Багато з них, у тому числі і мешканці бердичівської громади, загинули у боях, оселивши в серцях співвітчизників вічний біль.

Цими днями на Бердичівщині вшановували пам’ять про тих, хто загинув на цій на інших війнах, що відбувались на території інших держав.

Так, 12 лютого у міському Палаці культури ім. О. Шабельника відбувся пам’ятний вечір з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Представники міської влади, члени Спілки ветеранів Афганістану, Організації інвалідів війни та Збройних Сил, воїни АТО/ООС і небайдужі бердичівляни зібралися, щоб віддати данину поваги і пам’яті солдатам, які з честю виконували свій військовий обов’язок.

Від виконавчого комітету Бердичівської міської ради 122 учасника бойових дій отримали продуктові набори та матеріальну допомогу.

Своє мистецтво присутнім дарували солісти Палацу культури, учні та викладачі Музичної школи, учасники Народної аматорської циркової студії «Диваки», а також Народний аматорський духовий оркестр «Прогрес».

У вівторок біля пам’ятника загиблим в Афганістані громада Бердичева вшановувала учасників бойових дій на території інших держав та 33-річницю виводу радянських військ з республіки Афганістан. Слова поваги й шани ветеранам висловили голова міського осередку Спілки воїнів-інтернаціоналістів Вагіф Мамедов, учасник бойових дій в Афганістані Михайло Кравчук, представники військової частини А 3091, молодь міста.

По завершенні зібрання міський голова Сергій Орлюк та учасники заходу поклали квіти до підніжжя пам’ятників загиблим афганцям та полеглим на сході воїнам 26-ї артилерійської бригади ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича, а також до Меморіалу «Слава Героям!».

З метою вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Швайківському ліцеї 15 лютого 2022 року проведено низка заходів «Афганістан: подвиг, біль, пам’ять…». На них були присутні голова Райгородоцької ОТГ Самчик М.Ю. та заступник голови Швайківської ОТГ Томашевський, а також воїни-інтернаціоналісти.

У рамках заходу гості ліцею відвідали пам’ятну екскурсію «Сторінками болю…», яку підготували учні закладу на чолі з керівником музею І.В. Лисюк, а також побували на урочистостях, присвячених вшануванню загиблих воїнів-інтернаціоналістів.