Додому НОВИНИ Влада і громада Відбувся захід з нагоди 3-ої річниці заснування Національної поліції України

Відбувся захід з нагоди 3-ої річниці заснування Національної поліції України

336
ПОДІЛИТИСЬ

Голова районної ради Софія Томашевська взяла участь в урочистому заході з нагоди 3-ої річниці створення Національної поліції України, який відбувся 4 липня 2018 року в приміщенні Бердичівського відділу поліції.

У своїй промові очільник районної ради побажала правоохоронцям витримки, невичерпної енергії, миру, родинного затишку, міцного здоров’я, плідної праці та відмітила важливість їхньої професії для сучасної України.

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, самовіддану працю та з нагоди Дня Національної поліції України Софія Томашевська нагородила кращих поліцейських Грамотами районної ради та грошовими винагородами.

Грамотами та дипломами своїх колег відзначила начальник Бердичівських поліцейських Ольга Зінченко. Також вона вручила подарунки учасникам обласного конкурсу дитячого малюнку “Професія поліцейського очима дітей”, який проходив у регіоні упродовж місяця з 25 травня по 25 червня. До участі у ньому залюбки долучилися школярі Бердичівщини віком від 7 до 12 років. Переможцем конкурсу стала 12-річна Єлизавета Котюк з міста Бердичева.

Прес-служба районної ради.