Додому НОВИНИ Культура Відбувся конкурс дитячого малюнку

Відбувся конкурс дитячого малюнку

736
ПОДІЛИТИСЬ

“Мова – це не просто спосіб спілкування, а щось більш значуще. Мова – це всі глибинні пласти духовного життя народу, його історична пам’ять, найцінніше надбання віків, мова – це ще й музика, мелодика, фарби, буття, сучасна, художня, інтелектуальна і мисленнєва діяльність народу”.

Олесь Гончар.

З нагоди Дня української писемності та мови відбувся конкурс дитячого малюнку на тему: “Яке прекрасне рідне слово! Воно – не світ, а всі світи”.

Конкурс започаткований районною радою та проходив під патронатом депутатів. На початку заходу голова районної ради Софія Томашевська привітала юних конкурсантів зі святом та побажала гарних малюнків та перемоги. У заході взяли участь 32 учні з 18 загальноосвітніх шкіл району. Діти на папері передавали своє бачення українського слова, української мови, яке вражає своєю образністю та фантазією. І ось останній штрих – фото конкурсантів в українському національному вбранні біля приміщення районної ради. Тепер слово за конкурсною комісією, яка підведе підсумки та визначить переможців.

Нагородження переможців конкурсу буде проходити у грудні з нагоди Дня місцевого самоврядування.