Додому НОВИНИ Влада і громада Відбувся семінар-навчання з секретарями сільських та селищної рад

Відбувся семінар-навчання з секретарями сільських та селищної рад

484
ПОДІЛИТИСЬ

У четвер, 2 червня 2016 року, у великій залі Бердичівської райдержадміністрації відбувся семінар-навчання з секретарями сільських та селищної рад Бердичівського району.

Головуюча семінару керівник апарату райдержадміністрації Лариса Котнюк, ознайомила присутніх з порядком денним семінару. Зокрема, на обговорення було винесено  питання щодо плати за землю та податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. З роз’ясненнями перед слухачами виступили представники Бердичівської об’єднаної податкової інспекції начальник відділу організаційної роботи Людмила Шуляр та начальник відділу адміністрування податків і зборів фізичних осіб Світлана Андрощук.

Ознайомив з інноваційними банківськими послугами для фізичних осіб директор відділення Приватбанку Микола Захарчук.

Керівники відділів і структурних підрозділів районної державної адміністрації розповіли про дотримання вимог Закону України “Про звернення громадян” та про аналіз стану передавання документів на збереження.

Про важливі розділи і статті Сімейного кодексу України, а також Закону України “Про державну реєстрацію актів цивільного стану” учасникам семінару доповіла Руслана Кулик – начальник відділу ДРАЦС по Бердичівському району.

Прес-служба райдержадміністрації

IMG_1410_1 20160602_103944_1