Додому НОВИНИ Відбувся ІІ Всеукраїнський шаховий фестиваль “Гришковецька корона”

Відбувся ІІ Всеукраїнський шаховий фестиваль “Гришковецька корона”

559
ПОДІЛИТИСЬ

Протягом двох днів, 1-2 квітня 2017 року, на базі Гришковецької гімназії проходив Всеукраїнський шаховий турнір “Гришковецька корона”.

Уже вдруге “Гришковецька корона” запросила до себе шахістів з різних областей України: Одеської, Вінницької, Житомирської, Чернігівської, Львівської, Київської. Всього участь у фестивалі взяли 110 учасників.

Символічним є те, що дані змагання були присвячені пам’яті людини з великої літери – Леону Романовичу Ліпецькому. Він зробив дуже багато гарних справ для міста та району, був спонсором, благодійником, меценатом, багато років очолював Бердичівський пивоварний завод і завжди підтримував розвиток фізичної культури і спорту.

На урочистому відкритті фестивалю були присутні почесні гості: голова Бердичівської районної ради Максим Самчик, перший заступник голови Бердичівської районної державної адміністрації Тетяна Наумчук, начальник відділу у справах сім’ї, молоді та спорту Бердичівської райдержадміністрації Галина Галущак та директор Бердичівського пивоварного заводу Володимир Ліпецький.

Для учасників фестивалю, їх батьків і всіх небайдужих до шахів і спорту, гості заходу висловили теплі вітання та побажання з користю провести час, отримати максимум заряду позитиву і гарного настрою.

Загалом, змагання проводилися за швейцарською системою у 9 турів. Контроль часу: 30 хвилин + 2 сек./хід. Даний контроль став можливим завдяки електронним годинникам DGT 2010, наданим президентом ФШЖО Артемом Сачуком. Це реальний позитивний крок федерації на розвиток шахів Житомирської області.

Змагання були насичені не тільки ігровими турами, але і змістовним дозвіллям. У перервах між іграми для учасників було організовано “солодкий стіл”, спонсором якого став Благодійний фонд “Ешел-леві ІЦХАК Бердичів”. Також учасники змагань мали змогу відвідати кляштор Босих Кармелітів, де для них була організована цікава екскурсія.

За підсумками турніру, на урочистій церемонії нагородження, призери були відмічені кубками, грамотами, медалями та грошовими призами від директора Бердичівського пивзаводу Володимира Ліпецького.

У цілому, фестиваль вийшов яскравим за оформленням, спортивним за боротьбою та пам’ятним для учасників. Офіційні гості виразили впевненість в тому, що через рік Гришковецька земля втретє буде приймати шахістів з різних міст та областей України.

Щира подяка всім, хто долучився до організації даного заходу, зокрема: директору Бердичівського пивоварного заводу, Благодійному фонду “Ешел-леві ІЦХАК Бердичів”, Бердичівській районній раді, президенту ФШЖО, відділу освіти райдержадміністрації, директору Гришковецької гімназії, відділу культури і туризму Бердичівської РДА.

Завдяки Вам фестиваль “Гришковецька корона” відбувся на високому організаційному рівні, а учасники змагань отримали незабутні враження і на два дні занурились в атмосферу європейського свята шахів.

Г.М. Галущак, начальник відділу
у справах сім’ї, молоді і спорту