Додому ІНФОРМАЦІЯ Відбудуться громадські слухання

Відбудуться громадські слухання

361
ПОДІЛИТИСЬ

10 квітня 2017 року о 16:00 відбудуться громадські слухання щодо обговорення регуляторного акта проекту рішення “Про встановлення тарифу на перевезення пасажирів автомобільним транспортом на автобусних маршрутах загального користування”.

Громадські слухання відбудуться в актовій залі Бердичівської міської ради за адресою: 13300, м. Бердичів, пл. Центральна, 1.

До початку громадських слухань проводиться реєстрація учасників на підставі паспорта, або іншого документа, що посвідчує особу і належить до міської громади, із зазначенням прізвища, ініціалів, року народження, місця проживання та контактних даних (телефону, адреси електронної пошти – за наявності). Ці дані кожен учасник засвідчує особистим підписом. Незареєстровані особи не можуть брати участь у громадських слуханнях.

Депутати всіх рівнів та посадові особи місцевого самоврядування з правом дорадчого голосу.

До 10 квітня 2017 року просимо надавати пропозиції, зауваження, рекомендації стосовно внесення змін, доповнень до даного регуляторного акта у письмовій формі з відповідним обґрунтуванням до управління ЖКГ за адресою: м. Бердичів, пл. Центральна, 1, каб. 55, або на електрону пошту: vukonkom@gmail.com.

Зі змістом проекту регуляторного акта можна ознайомитись на сайті Бердичівської міської ради в розділах “Регуляторна політика” – www.berdychiv.com.ua.

До участі в обговореннях запрошуються керівники підприємств, установ, об’єднань, представники громадських організацій та громади міста.

Заступник міського голови С.П. Онофрійчук