Відбулась двадцята сесія районної ради

Відбулась двадцята сесія районної ради

152
0
ПОДІЛИТИСЬ

10 листопада 2017 року відбулося засідання двадцятої сесії районної ради. На сесії розглянуто 16 важливих питань з яких прийняті відповідні рішення.

Зокрема депутати районної ради затвердили зміни до районної Програми “Турбота”, що дасть змогу виділити матеріальну допомогу мешканцям району, будівлі яких постраждали в результаті опадів у вигляді граду 21 вересня 2017 року.

Внесли зміни до районного бюджету на 2017 рік. На проведення заходів соціального розвитку Бердичівського району передбачено субвенцію державного бюджету у розмірі 1 млн. 600 тис. грн., з обласного бюджету передбачено кошти іншої субвенції у розмірі 2 млн. 257 тис. 804 грн. (в тому числі на ліквідацію наслідків градопаду 1 млн. 500 тис. грн.)

Окремими сільськими радами спрямовано кошти до районного бюджету для харчування учнів загальноосвітніх шкіл району 116 тис. 800 грн., на медичну галузь 3 тис. грн. та на Райківську ЗОШ для покращення матеріально-технічної бази 10 тис. грн.

На сесії прийнято рішення про встановлення розміру кошторисної заробітної плати на 2017 рік при здійсненні будівництва (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт, технічне переоснащення) об’єктів за рахунок коштів районного бюджету у розмірі 5 тис. 100 грн.

Рішенням сесії призначено Клименко Ніну Петрівну директором Районного малого комунального ремонтно-експлуатаційного підприємства Бердичівської районної ради на умовах контракту строком на три роки.

Затвердили вісім технічних документації з нормативно грошової оцінки земельних ділянок за межами населених пунктів району.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ