Додому НОВИНИ Влада і громада Відбулась зустріч міського голови Василя Мазура зі Скраглівським сільським головою Олександром Рубаном

Відбулась зустріч міського голови Василя Мазура зі Скраглівським сільським головою Олександром Рубаном

340
ПОДІЛИТИСЬ

Адміністративно-територіальна реформа добігає свого завершення. Останні зміни мають відбутись цього року – до існуючих Гришковецької, Семенівської, Райгородоцької та Швайківської громад має доєднатись і Бердичівська міська об’єднана територіальна громада, яка матиме у своєму складі крім самого Бердичева ще два населених пункти – Скраглівку з населенням у півтори тисячі осіб та Підгородне, в якому проживає трохи більше ста осіб.

Враховуючи цю перспективу, цього тижня відбулася робоча зустріч між міським головою Бердичева Василем Мазуром та Скраглівським сільським головою Олександром Рубаном. У ході зустрічі обидва голови обмінялися загальною інформацією про інституції, що забезпечують життєдіяльність очолюваних ними населених пунктів.

Це перша, але не остання така зустріч – для подальшого налагодження співпраці необхідне більш детальне знайомство. Як повідомляє офіційний веб-сайт Бердичівської міської ради, Бердичів, Скраглівка та Підгородне вже сьогодні готові до співжиття однією громадою. Головне, на чому зійшлися обидва голови, – мешканці сіл не повинні пошкодувати про своє рішення увійти до міської ОТГ.