Додому НОВИНИ Влада і громада Відбулась позачергова сесія районної ради

Відбулась позачергова сесія районної ради

332
ПОДІЛИТИСЬ

31 травня 2017 року відбулася позачергова сесії Бердичівської районної ради. У роботі сесії взяли участь 30 із 34 обраних депутатів районної ради.

Перед початком засідання присутні у залі привітали директора Рейської загальноосвітньої школи Валентину Купчин з присвоєнням почесного звання “Заслужений працівник освіти України”.

Першим питанням порядку денного депутати розглянули внесення змін до рішення районної ради від 20.01.2017 року №224 “Про згоду на прийняття видатків сільського бюджету районному бюджету на 2017 рік”. Як зазначив голова районної ради Максим Самчик, районна рада отримала листа та рішення Семенівської сільської ради об’єднаної громади про зміни до даного рішення щодо спрямування коштів медичної субвенції на вторинний рівень. При формуванні бюджету району на 2017 рік, рішенням сесії Семенівської ОТГ було передбачено відповідні фінансові ресурси (медична субвенція і додаткова дотація) на вторинний рівень. Після чого на сесії районної ради було прийнято рішення про отримання коштів та підписана тристороння угода між головою районної ради, райдержадміністрації та головою Семенівської сільської ради. При отриманні коштів медична субвенція повинна становити співвідношення 70% – вторинний рівень, 30 % первинний рівень. Але рішенням сесії об’єднаної громади, без згоди сторін, що передбачено угодою, було зменшено фінансовий ресурс районного бюджету на 10%. У загальному, сума зменшена на 519 тис. грн. Цього року з районного бюджету спрямовано додатково 4,4 млн. грн. власних доходів на покращення надання медичних послуг для населення району, в розрахунку на одного жителя 740 грн на рік. Що ж до жителів Семенівської ОТГ, рівень забезпечення гарантованих медичних послуг становитиме 430 грн. Після детального обговорення даного питання депутати районної ради вирішили відмовити у внесенні змін до діючого рішення районної ради, що дасть змогу і далі отримувати субвенцію та дотацію у співвідношенні 70 на 30 відсотків.

Про внесення змін до районного бюджету на 2017 рік повідомила начальник управління фінансів райдержадміністрації Тетяна Войцахівська. Зокрема, передбачено іншу субвенцію:

 • з обласного бюджету у сумі 561 тис. грн.;
 • з сільських та селищних бюджетів 79 тис. 900 грн.;
 • з коштів спеціального фонду районного бюджету 46 тис. 207 грн.

Цільовим призначенням будуть спрямовані кошти:

 • на придбання матеріалів та виконання поточного ремонту водогінної мережі в КП “Березовий гай” – 200 тис. грн.;
 • на проведення капітального ремонту приміщень пральні у Бердичівській районній лікарні – 150 тис. грн.;
 • на проведення поточного ремонту у приміщенні Рейської загальноосвітньої школи – 11 тис. 50 грн.;
 • на заміну вікон в Озадівському дошкільному навчальному закладі – 100 тис. грн.;
 • на придбання крісел для актової зали Будинку культури села Бистрик – 100 тис. грн.;
 • на придбання медикаментів для фельдшерсько-акушерського пункту у с. Великі Гадомці – 1 тис. 500 грн
 • на придбання медикаментів для фельдшерсько-акушерського пункту у с.Садки – 2 тис. грн.;
 • на проведення оздоровлення та відпочинку дітей в КП “Березовий гай” від Садківської сільської ради – 16 тис. грн.;
 • на придбання електроплити для Садківської загальноосвітньої школи 15 тис. грн.;
 • на придбання посуду та спортивного інвентарю для Романівської ЗОШ – 7 тис. грн.;
 • для організації роботи районної виборчої комісії – 38 тис. грн.

А також іншу субвенцію надано Маркушівській сільській раді на проведення нормативно грошової оцінки землі на суму 46 тис. 207 грн.

Рішенням сесії затверджено дві технічних документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Депутати одноголосно прийняли рішення про дострокове припинення дії контракту із завідувачем Районного музею імені Джозефа Конрада в зв’язку зі станом здоров’я та прийняли рішення про передачу музею імені Джозефа Конрада у комунальну власність Семенівській сільської ради.

На сесії депутати підтримали звернення депутатів Житомирської обласної ради до Верховної Ради України щодо розгляду та прийняття Верховною Радою України проекту Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державного регулювання закупівельної ціни на молоко та підтримки села” та проекту Закону України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо надання адресної соціальної допомоги за пільговий проїзд малозабезпеченим верствам населення”.