Додому НОВИНИ Влада і громада Відбулася двадцять четверта сесія Бердичівської районної ради

Відбулася двадцять четверта сесія Бердичівської районної ради

298
ПОДІЛИТИСЬ

19 червня 2018 року відбулося засідання двадцять четвертої сесії районної ради. Із 34 депутатів на сесії були присутні 30. Розглянуто 22 питання порядку денного, з 18 – прийнято відповідні рішення.

На початку сесії депутати районної ради заслухали інформацію керівника Бердичівської місцевої прокуратури Вадима Кожухаря про стан законності на території міста Бердичева та Бердичівського району та заходи щодо її зміцнення за 5 місяців 2018 року.

Депутати районної ради присвоїли звання “Почесний громадянин Бердичівського району” Ставінському Олексію Ульяновичу, який довгий час працював головним ветеринаром на Бердичівщині, головою колгоспу ім. Постишева, директором тепличного комбінату. За часів його керівництва зроблено чимало добрих справ на Бердичівщині. Це найстаріший почесний громадянин району. Адже Олексію Ульяновичу вже 91 рік. Офіційна церемонія вручення відзнаки відбудеться під час святкових заходів, запланованих на День Незалежності України.

На сесії прийнято районну цільову соціальну Програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2018-2022 роки.

До Програми забезпечення пільгами окремих категорій громадян на 2018 рік та комплексної Програми оздоровлення та відпочинку дітей на 2018-2022 роки були прийняті зміни, які дадуть змогу більш ефективно виконувати дані Програми.

Внесено зміни до районного бюджету на поточний рік.

Прийнято три рішення про затвердження технічної документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

Розглянуто ряд питань комунальної власності з яких прийнято відповідні рішення.

Рішенням сесії депутати підтримали звернення сільських та селищного голів до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України про виділення субвенції з державного бюджету на компенсацію за пільговий проїзд окремих категорій громадян.

Прес-служба районної ради.