Додому НОВИНИ Влада і громада Відбулася позачергова сесія районної ради

Відбулася позачергова сесія районної ради

350
ПОДІЛИТИСЬ

23 серпня 2016 року на позачерговій сесії районної ради, яка була скликана за ініціативи голови Бердичівської районної державної адміністрації було розглянуто ряд важливих питань:

  1. Про затвердження розпорядження голови райдержадміністрації від 09.08.2016 року № 178 “Про затвердження переліку об’єктів, які фінансуються у 2016 році за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку Бердичівського району”.
  2. Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік.
  3. Про внесення змін до районної Програми забезпечення виконання Бердичівською районною державною адміністрацією делегованих Бердичівською районною радою повноважень на 2016-2018 роки.
  4. Про внесення змін до Програми відшкодування відсотків за кредитами, отриманими населенням Бердичівського району на впровадження енергозберігаючих заходів у 2015-2016 році.
  5. Про створення опорного навчального закладу.

За сприяння депутата Верховної ради України Ревеги О.В. Бердичівському району з метою реалізації заходів соціально-економічного розвитку відповідно до постанови Кабінету міністрів України № 395 передбачено кошти в сумі 4 млн. грн. Пунктом 2 цієї постанови встановлено, що перелік об’єктів, що фінансуються в 2016 році за рахунок субвенції, формується та затверджується місцевою державною адміністрацією. Розпорядженням голови районної державної адміністрації №178 від 09.08.2016 року затверджено перелік об’єктів, які фінансуються в 2016 році державним бюджетом місцевим бюджетам на здійснення заходів соціально-економічного розвитку Бердичівського району. Пооб’єктний розподіл коштів розподілявся відповідно до поданої кошторисної документації бюджетними установами.