Додому НОВИНИ Влада і громада Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, земельних...

Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, земельних відносин та екології

499
ПОДІЛИТИСЬ

23 лютого 2016 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, земельних відносин та екології.

На засіданні депутатами було розглянуто ряд важливих питань. Так, заступник голови районної державної адміністрації Людмила Димидюк проінформувала про Програму економічного і соціального розвитку Бердичівського району на 2016 рік, ознайомила з основними напрямками діяльності та заходами по їх реалізації у 2016 році.

Керуючий справами виконавчого апарату районної ради Лариса Савенко проінформувала , що відповідно до ч.3 ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” рішення ради приймається відкритим (у тому числі поіменним) або таємним голосуванням, тому пропонується внести зміни до статі 30 Регламенту, а саме: Стаття 30. Рішення районної ради приймається відкритим поіменним голосуванням, окрім випадків, передбачених пунктами 1, 29 і 31 статті 43 та статтями 55, 56 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, в яких рішення приймаються таємним голосуванням. Зазначила, що відкрите поіменне голосування здійснюється депутатом районної ради особисто шляхом підняття руки. Після закінчення кожного голосування лічильна комісія здійснює підрахунок голосів “за”, “проти”, “утримався” та встановлює його результати. Результати поіменного голосування заносяться до списку депутатів, що брали участь у такому голосуванні та підписуються членами лічильної комісії. Наголосила, що результати поіменного голосування є невід’ємною частиною протоколу сесії ради та розміщуються в день голосування на офіційному веб-сайті районної ради.

Також депутати ознайомились з Програмою залучення інвестицій в економіку Бердичівського району на 2016-2020 роки та комплексною Програму забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і територій Бердичівського району від надзвичайних ситуацій на 2016-2020 роки.

Голова постійної комісії Сергій Вахнюк звернувся до присутніх з пропозицією підтримати звернення до Народного депутата України Ревеги О.В. щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з розпоряджання землями сільськогосподарського призначення державної власності та внести дане питання на розгляд та затвердження ради. Дана пропозиція була підтримана депутатами одноголосно.