Додому НОВИНИ Влада і громада Відбулось засідання постійної комісії районної ради

Відбулось засідання постійної комісії районної ради

426
ПОДІЛИТИСЬ

18 лютого 2016 року відбулося засідання постійної комісії районної ради з гуманітарних питань, регламенту, депутатської етики, законності та правопорядку.

На комісії розглянуто 7 питань порядку денного. На ряду із багатьма важливими питаннями члени комісії розглянули питання про зміни до Регламенту роботи районної ради. Відповідно Закону України “Про внесення змін до статі 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” передбачається відкрите поіменне голосування. Після закінчення кожного голосування та підрахунку голосів, лічильна комісія встановлює його результати (“за”, “проти”, “утримався”), які заносяться до списку депутатів, що брали участь у такому голосуванні та підписуються членами лічильною комісії. Результати поіменного голосування є невід’ємною частиною протоколу сесії ради та розміщуються в день голосування на офіційному веб-сайті районної ради.

В порядку інформації члени постійної комісії розглянули питання про хід виконання рішення районної ради від 21.02.2013 №199 “Про програму щодо запобігання і протидії корупції в районі на 2013-2015 роки”.