Додому НОВИНИ Влада і громада Відбулось засідання п’ятнадцятої сесії районної ради

Відбулось засідання п’ятнадцятої сесії районної ради

746
ПОДІЛИТИСЬ

5 травня 2017 року відбулася п’ятнадцята сесія  районної ради. У засіданні брали участь 24 депутати із 34. Також були присутні депутати обласної ради Павло Чернявський, Ігор Романський, Віталій Вітусевич.

На сесії розглянуто 21 питання порядку денного, які перед цим були детально опрацьовані на засіданні постійних комісій.

Перед початком пленарного засідання, депутати та присутні вшанували хвилиною мовчання Петра Козарука – захисника України, мешканця села Райгородок, який загинув під час виконання завдань у зоні проведення антитерористичної операції на Сході країни. Віддавши шану Герою, депутати приступили до розгляду порядку денного.

Розглянуто питання про зміни до районного бюджету на 2017 рік та прийнято відповідне рішення. Зокрема, збільшено фінансовий ресурсу на загальну суму 3 млн. 250 тис. 305 грн:

 • За рахунок наданої медичної субвенції з державного бюджету на цільові витрати (лікування хворих на цукровий діабет) 478 тис. грн.
 • За рахунок субвенції на відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих хворих у сумі 372 тис. 672 грн.
 • За рахунок освітньої субвенції спеціального фонду з державного бюджету на оснащення навчальних закладів кабінетами фізики, хімії, біології, географії, математики, навчальними комп’ютерними компонентами, впровадження енергозберігаючих технологій у сумі 2 млн. грн.
 • За рахунок наданої субвенції з обласного бюджету – 28 тис. на придбання електрокардіографа для центру ПМСД за сприянням депутата обласної ради Ігоря Романського.

За рахунок наданої субвенції сільських та селищних бюджетів на загальну суму 372 тис. 550 грн.:

 • Гришківецькою селищною радою – 20 тис. грн на придбання спортивного одягу для ДЮСШ
 • Слободищенською сільською радою – 13 тис. грн на проведення заходів з відпочинку та оздоровлення дітей, які проживають на території сільської ради.
 • Гальчинською сільською радою – 1 тис. грн на проведення поточних видатків для Гальчинської ЗОШ.
 • Швайківською сільською радою – 33 тис. грн для заміни віконних блоків та придбання паливно-мастильних матеріалів для Швайківської загальноосвітньої школи.
 • Райківською сільською радою – 7 тис. 500 грн на придбання паливно-мастильних матеріалів для підвезення вихованців, що проживають на території Райківської сільської ради до Мирославської та Скраглівської загальноосвітніх шкіл.
 • Райгородоцькою сільською радою – 3 тис. грн на придбання господарських матеріалів для лікарської амбулаторії.
 • Семенівською сільською радою – 550 тис. 50 грн. на функціонування установ ЦПМСД.

Також за рахунок перерозподілу асигнувань на загальну суму 315 тис. грн. буде забезпечено співфінансування об’єкту капітальний ремонт будівлі Гришківецької гімназії на загальну суму 207 тис. грн; проведення заходів по підготовці та оздоровленню дітей – 45 тис. грн; придбання спортивного одягу для ДЮСШ – 33 тис. грн; придбання комп’ютерного обладнання для управління фінансів райдержадміністрації – 30 тис. грн.

На сесії прийнято рішення про оголошення “Сезону тиші” в місцях масового розмноження та вирощування потомства дикими тваринами з обмеженням господарської діяльності та добуванням об’єктів тваринного світу в кварталах Богданівського та Чорнолозького лісництва в період з 1 квітня по 15 червня 2017 року. Дане рішення буде направлено до ДП “Бердичівське лісове господарство” та ДОЧП “Романівський лісгосп АПК Житомирського обласного комунального агропромислового підприємства”.

При розгляді питання про делегування до Госпітальної ради Бердичівського госпітального округу представників Бердичівського району, депутати визначили осіб, які будуть представляти інтереси громади Бердичівського району, а саме: голова районної ради Максим Самчик, голова райдержадміністрації Едуард Томашевський, заступник головного лікаря центральної районної  лікарні з економічних питань Тетяна Капралюк.

Крім того народні обранці прийняли Програму розвитку Бердичівської ОДПІ Головного управління Державної фіскальної служби у Житомирській області щодо функціонування сервісного центру обслуговування платників на 2017-2020 роки; Програму “Репродуктивного та статевого здоров’я населення Бердичівського району до 2021 року”. Внесли зміни до Програм: “Турбота” по поліпшенню соціального захисту громадян на 2013-2020 роки; оздоровлення території Бердичівського району від сказу тварин на 2016-2021 роки.

Рішенням сесії затверджено список присяжних для кримінального провадження у Бердичівському міськрайонному суді Житомирської області.

Затверджено три технічних документації по визначенню нормативної грошової оцінки земельних ділянок які перебувають в оренді: Ігоря Бакановського, Сергія Вахнюка та СФГ “Віктор”.

Розглянуто ряд питань комунальної власності. Також в порядку інформації розглянуто відповіді вищих органів влади до яких надіслано звернення  депутатів Бердичівської районної ради.