Додому НОВИНИ Влада і громада Відбулось засідання четвертої сесії районної ради

Відбулось засідання четвертої сесії районної ради

371
ПОДІЛИТИСЬ

26 лютого 2016 року відбулося засідання чергової сесії районної ради. Було розглянуто 25 питань порядку денного з яких прийняли відповідні рішення.

Першим питанням депутати розглянули внесення змін до Регламенту роботи районної ради, так як відповідно змін до ч.3 ст. 59 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” рішення ради приймається відкритим поіменним голосуванням. Тому пропонується внести зміни до статі 30 Регламенту, виклавши його в наступній редакції “Рішення районної ради приймається відкритим поіменним голосуванням, окрім випадків, передбачених пунктами 1, 29 і 31 статті 43 та статтями 55, 56 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, в яких рішення приймаються таємним голосуванням. Відкрите поіменне голосування здійснюється депутатом районної ради особисто шляхом підняття руки. Після закінчення кожного голосування лічильна комісія здійснює підрахунок голосів “за”, “проти”, “утримався” або “не брав участь у голосуванні” та встановлює його результати. Результати поіменного голосування заносяться до списку депутатів, що брали участь у такому голосуванні та підписуються членами лічильної комісії. Результати поіменного голосування є невід’ємною частиною протоколу сесії ради та розміщуються в день голосування на офіційному веб-сайті районної ради”. Дане рішення депутати районної ради підтримали одноголосно. Всі наступні рішення районної ради приймались шляхом відкритого поіменного голосування.

img_7212_1Про стан законності та протидії злочинності на території Бердичівського району та заходи щодо її зміцнення проінформував начальника Бердичівського відділу поліції ГНУП, підполковник поліції Роман Зайцев. Зазначив, що спостерігається збільшення кількості скоєних злочинів, почастішали випадки шахрайств. Роман Зайцев звернувся до керівництва Бердичівського району з проханням активізувати роботу по створенню громадських формувань, які б допомагали підтримувати порядок у населених пунктах району та вніс пропозицію на наступній сесії районної ради заслухати звіт дільничних про їх роботу.

Про стан законності на території міста Бердичева та Бердичівського району та заходи щодо її зміцнення доповів заступник керівника Бердичівської місцевої прокуратури Сергій Сивак.

На сесії депутати затвердили Програму економічного і соціального розвитку Бердичівського району на 2016 рік, Комплексну програму трансплантологія на 2016-2019 роки, Програму залучення інвестицій в економіку Бердичівського району на 2016-2020 роки, Програму забезпечення пожежної та техногенної безпеки, захисту населення і територій Бердичівського району від надзвичайних ситуацій на 2016-2020 роки та внесли зміни до Програми підтримки та збереження об’єктів і майна спільної власності територіальних громад сіл, селища району на 2016-2017 роки та Програми відшкодування відсотків за кредитами, отриманими населенням Бердичівського району на впровадження енергозберігаючих заходів у 2015/2016 році.

Перший заступник голови райдержадміністрації, в.о. начальника відділу освіти Тетяна Наумчук при розгляді питань про погодження призначення директорів Половецької, Райківської та Скаківської загальноосвітніх шкіл повідомила, що рішенням атестаційної комісії відділу освіти райдержадміністрації від 12.02.2016 року рекомендовано:

  • для призначення на посаду директора Половецької ЗОШ Кирисюк Тетяну Володимирівну, педагогічний стаж роботи якої становить 28 років;
  • для призначення на посаду директора Райківської ЗОШ Кушкова Сергія Геннадійовича, педагогічний стаж роботи якого становить 11 років;
  • для призначення на посаду директора Скаківської ЗОШ Томчук Світлану Миколаївну, педагогічний стаж роботи якої становить 24 роки.

Депутати районної ради одноголосно погодили призначення директорами шкіл осіб рекомендованих відділом освіти райдержадміністрації.

У зв’язку з перейменуванням села Радянського на село Романівка, на сесії районної ради прийнято рішення перейменувати Радянську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів на Романівську та затвердити в новій редакції Статут Романівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів.

Про звернення до Народного депутата України Олександра Ревеги щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності доповів голова постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, земельних відносин та екології Сергій Вахнюк. Депутати одноголосно підтримали текст звернення та прийняли відповідне рішення.