Додому НОВИНИ Влада і громада Відбулося друге пленарне засідання сесії районної ради

Відбулося друге пленарне засідання сесії районної ради

498
ПОДІЛИТИСЬ

28 грудня 2016 року відбулося друге пленарне засідання 12 сесії районної ради. На початку засідання працівники районного будинку культури привітали депутатів та присутніх у залі з Новим роком та Різдвом Христовим сіючи житом та пшеницею та бажаючи здоров’я, миру, достатку. У ході засідання сесії депутати опрацювали 13 проектів рішень. Зокрема, прийняли районний бюджет на 2017 рік. Крім того, проголосували за низку стратегічно важливих для району програм.

Розпочав розгляд питань порядку денного сесії заступник начальника Бердичівської місцевої прокуратури Сергій Сівак, який проінформував про стан законності на території міста та районну і заходи щодо їх зміцнення. За інформацією заступника злочинність у цьому році, порівняно з минулим, зросла на 50%. Зафіксовано 561 крадіжка, що у порівнянні з минулим роком – 369. Зросла і кількість злочинів, а саме – 82, а за результатами попереднього року – 44.

img_4062_1У результаті дорожньо-транспортних пригод у 2016 році загинуло 19 осіб. Затримано 13 осіб за носіння вогнепальної зброї, та, на щастя, жодних злочинів цією зброєю скоєно не було. Обговорено питання і про Райківську виправну колонію №73, яка нині перебуває у зоні посиленої уваги. Саме тут у перепалці між засудженими один був вбитий. Було наголошено на здійсненні заходів по протидії злочинності в подібного роду установах, пов’язаних з перекидом та передаванням заборонених предметів. До відповідальності притягнуто 12 посадових осіб.

img_4049_1Начальник відділу освіти райдержадміністрації Оксана Деліу ознайомила з питанням про створення опорного навчального закладу на базі Райгородоцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу В.К. Олійника з філією в Андріяшівській загальноосвітній школі І ступеня та опорного закладу на базі Озадівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з філією в Гардишівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів.

Прийнято рішення про організацію харчування учнів загальноосвітніх навчальних закладів Бердичівського району на 2017 рік.

Голова районної ради Максим Самчик подякував депутатам за плідну та конструктивну роботу і привітав усіх з прийдешніми новорічними та різдвяними святами.