Додому НОВИНИ Влада і громада Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Бердичівській райдержадміністрації

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини при Бердичівській райдержадміністрації

375
ПОДІЛИТИСЬ

Під час чергового засідання районної комісії з питань захисту прав дитини було розглянуто близько 20 – справ, які стосувалися умов перебування дітей у сім’ях.

У засіданні взяли участь голова комісії, заступник голови Бердичівської райдержадміністрації Людмила Димидюк, члени комісії, представники правоохоронних органів, працівники районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей, а також  голови та секретарі сільських рад.

У ході роботи членами комісії з питань захисту прав дитини було розглянуто стан справ у сім’ях, де спостерігається неналежне виконання батьками своїх обов’язків. Колегіальним рішенням поставлено на облік сім’ї, які перебувають в складних життєвих обставинах. Взято під соцсупровід сім’ї, у яких батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків.

Члени комісії розглянули усі питання порядку денного,  детально вивчили кожне. Також мали індивідуальні розмови з заявниками та членами сімей, щодо яких піднімалися питання на комісії. У результаті роботи членами комісії прийнято одноголосні рішення відповідно до чинного законодавства.

Прес-служба райдержадміністрації.