Додому НОВИНИ Влада і громада Відбулося засідання позачергової сесії районної ради

Відбулося засідання позачергової сесії районної ради

496
ПОДІЛИТИСЬ

23 січня депутати Бердичівської районної ради зібрались на позачергову сесію, щоб розглянути ряд важливих питань. В роботі 29 сесії взяли участь 25 депутатів районної ради, голова районної державної адміністрації, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські голови та представники засобів масової інформації.

Перед початком сесії голова районної ради Софія Томашевська від імені депутатського корпусу районної ради привітала голів новостворених Райгородоцької, Швайківської, Гришковецької об’єднаних територіальних громад, побажала їм успіхів, плідної праці на благо жителів громад та вручила символічні подарунки.

На початку пленарного засідання секретар територіальної виборчої комісії Анастасія Дубінська виступила з інформацією про заміщення депутатів, які отримали інший депутатський мандат. Відповідно до частини 1,2 ст. 90 Закону України “Про місцеві вибори”, у зв’язку з обранням депутатів Бердичівської районної ради до Швайківської, Райгородоцької та Гришківецької об’єднаних територіальних громад, враховуючи Постанову Бердичівської районної виборчої комісії від 4.01.2019 року №28 та заяви депутатів, було заміщено наступних за черговістю депутатів Бердичівської районної ради:

  • депутат від Бердичівської районної партійної організації Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” Житомирської області Радкевич Лариса Петрівна на Обшту Станіслава Людвиковича;
  • депутат від Бердичівської районної пар-тійної організації “Аграрна партія України” Рильський Євген Казимирович на Орлюка Петра Оксентійовича;
  • депутати від Бердичівської районної в Житомирській області організації ПАРТІЇ “БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА “СОЛІДАРНІСТЬ” Гундич Олександр Петрович, Столяр Олександр Степанович, Любченко Василь Васильович, на Тарахтелюка Юрія Костянтиновича, Купчин Валентину Михайлівну, Житкевич Ларису Павлівну.

У ході пленарного засідання депутати розглянули 12 питань порядку денного та прийняли відповідні рішення. Так, було затверджено 4 районні програми, внесено зміни до районного бюджету на 2019 рік, затверджено розпорядження голови райдержадміністрації та розпорядження голови районної ради, внесено зміни до складу постійних комісій районної ради.

Прес-служба районної ради.