Додому НОВИНИ Влада і громада Відбулося перше пленарне засідання сьомої сесії районної ради

Відбулося перше пленарне засідання сьомої сесії районної ради

593
ПОДІЛИТИСЬ

22 липня 2016 року відбулося перше пленарне засідання сьомої сесії Бердичівської районної ради. На розгляд внесено 31 питання порядку денного, з 24 – прийнято відповідні рішення.

Рішенням сесії районної ради надано згоду на спрямування частини видатків районного бюджету в сумі 331099 грн. на лікування хворих жителів Бердичівського району до бюджету міста Бердичів на 2017 рік. Оскільки в Бердичівській центральній районній лікарні  відсутні пологове, інфекційне, урологічне, отоларингологічне, травматологічне, анестезіологічне та відділення інтенсивної терапії. Згідно реєстру, переданого з центральної міської лікарні у 2015 році в міській лікарні проліковано 949 жителів району.

Під час розгляду питання про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік, депутатами було підтримано рішення виділити кошти в сумі 750 тис. грн. для компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян. Як повідомив голова районної ради Максим Самчик проведено переговори з перевізниками та є домовленість, що до кінця року пільговиків будуть перевозити безкоштовно.

IMG_2121_1Розглянуто питання про призначення керівника Бердичівської Центральної районної лікарні, так як закінчується контракт з нинішнім керівником Дарією Луцькою. На сесії депутати підтримали кандидатуру завідувача хірургічним відділенням Центральної районної лікарні Андрія Мирончука на посаду головного лікаря ЦРЛ. Андрій Мирончук запевнив, що зробить усе можливе для того, щоб покращити якість медичного обслуговування у Бердичівському районі.

Приємною сесія стала, ще для п’ятьох громадян Бердичівського району з активною громадською позицією. Депутати підтримали присвоєння звання “Почесний громадянин Бердичівського району” Залізному Петру Миколайовичу, Ейсмонт Марії Іванівні, Кравченку Володимиру Тарасовичу, Мазур Ярославі Архипівні та Михальчуку Юрію Давидовичу.

IMG_2101_1Прийнято рішення про встановлення мораторію (заборони) на введення з 1 липня 2016 року в дію підвищених цін і тарифів для населення на житлово-комунальні послуги у Бердичівському районі, а саме: електричну енергію, природний газ, теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення для населення району (текст рішення представлено на нашому веб-сайті у розділі Інформація – прим. ред.).

Народні обранці затвердили Комплексну програму профілактики злочинності на території Бердичівського району на 2016-2020 роки та Програму матеріально-технічного забезпечення Бердичівського об’єднаного міського військового комісаріату на 2016-2017 роки.

Крім того на сесії розглянуто ряд земельних питань та питань комунальної власності.

Друге пленерне засідання 7-ї сесії відбудеться 27 липня 2016 року.