Додому НОВИНИ Влада і громада Відвідали установу.

Відвідали установу.

673
ПОДІЛИТИСЬ

20 травня 2015 року співробітниками Бердичівського МРВ КВІ УДПтС України в Житомирській області спільно з адміністрацією Бердичівської виправної колонії №70 було організовано відвідування зазначеної установи неповнолітніми особами, на особами молодіжного віку, які перебувають на обліку в підрозділі кримінально-виконавчої інспекції в кількості 12 осіб. Відвідування організовувалось з метою ознайомлення осіб, перебуваючих на обліку з умовами відбування покарання у виді позбавлення волі, розвінчання ореолу “романтизму” тюремного життя, стимулювання необхідності правомірної поведінки, поваги до Закону та профілактичного впливу щодо недопустимості скоєння повторних злочинів та будь-яких інших правопорушень.

Зазначений захід нікого присутніх не залишив байдужим, було відвідано кімнату побачень, їдальню, дільницю посиленого контролю, сектор довічного утримання, оглянуто дільницю ресоціалізації. Досить сильне враження на присутніх також справила атмосфера чітко регламентованого життя засуджених, невідворотності покарання та відповідальності за свої вчинки, а додаткова інформація, надана в.о. заступника начальника установи капітаном внутрішньої служби Омельчуком О.Б. на начальником відділу нагляду та безпеки установи старшим лейтенантом внутрішньої служби Дзюбчиком В.Д. про життя засуджених та умови їх перебування в установі доповнили реальну картину того життя, до якого не варто прагнути.

Кожен із присутніх закарбував у себе в свідомості думку про те, що краще ніколи протягом життя не потрапляти за стіни подібних установ в якості засуджених, та витримавши несприятливі для себе наслідки під час відбування покарання з випробуванням, не переступати більше межу Закону.

О.В.Вдовиченко, в.о. начальника Бердичівського МРВ КВІ
УДПтС України в Житомирській області
майор внутрішньої служби.

IMG_5200_1 IMG_5197_1