Додому ІНФОРМАЦІЯ Відділ культури і туризму Бердичівської районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення...

Відділ культури і туризму Бердичівської районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

572
ПОДІЛИТИСЬ

Відділ культури і туризму Бердичівської районної державної адміністрації оголошує конкурс на заміщення вакантних посад керівників закладів культури за контрактною формою роботи: директора районного центру культури і дозвілля, директора районної бібліотеки, директора районної біблотеки для дітей та директора районного Народного музею імені Дж. Конрада.

Загальні вимоги до кандидата: освіта вища, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою, здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Не може бути призначена на посаду керівника комунального закладу культури особа, яка:

  • за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;
  • має судимість за вчинення злочину, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного правопорушення;
  • є близькою особою або членом сім’ї керівників органу, що відповідно до статутних документів здійснює управління комунальним закладом культури.

Для участі в конкурсі необхідно подати наступні документи:

  • заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України “Про захист персональних даних”;
  • автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
  • копію документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
  • два рекомендаційні листи довільної форми;
  • мотиваційний лист довільної форми.
  • програми розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Особа, яка хоче взяти участь у конкурсі, може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Документи приймаються з 04 липня по 04 серпня 2016 року включно за адресою: м. Бердичів, пл. Соборна, 23, 4-й поверх, каб. 50.

Початок формування конкурсної комісії – 04 серпня 2016 р.

Пропозиції щодо формування складу конкурсної комісії подаються до 04 серпня 2016 р. за адресою: м. Бердичів, пл. Соборна, 23, 4-й поверх, каб. 50.

Дата та місце проведення І-го засідання комісії з конкурсного добору – 15 серпня 2016 року, м. Бердичів, пл. Соборна, 23, 4-й поверх, каб. 50.

Додаткова інформація за тел.: 2-54-28.