Додому ІНФОРМАЦІЯ Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської сільської ради об’єднаної територіальної громади оголошує...

Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської сільської ради об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс на заміщення вакантних посад працівників

818
ПОДІЛИТИСЬ

Відділ освіти, молоді та спорту Семенівської сільської ради об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс на заміщення вакантних посад працівників:

– головний спеціаліст

Вимоги до кандидатів: громадянство України. Юридична або педагогічна повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, вміння працювати на комп’ютері, знання основ законодавства із кадрових питань.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі  не менше 2 років, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років.

– головний спеціаліст

Вимоги до кандидатів: громадянство України. Педагогічна повна  вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, вміння працювати на комп’ютері, знання законодавства про освіту.

Стаж роботи за фахом в загальноосвітніх навчальних закладах не менше 5 років.

– спеціаліст 1 категорії

Вимоги до кандидатів: громадянство України. Повна вища освіта за спеціальністю: “Фізична культура”, “Практична психологія”, “Соціальна педагогіка” за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, вміння працювати на комп’ютері, знання основ законодавства у сфері освіти, фізичної культури та спорту.

головний бухгалтер

Вимоги до кандидатів: громадянство України. Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, вміння працювати на комп’ютері, знання законодавства про бухгалтерський облік у бюджетній сфері.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 3 років, або стаж роботи за фахом у бюджетних установах та інших сферах управління не менше 5 років.

спеціаліст І категорії з бухгалтерського обліку

Вимоги до кандидатів: громадянство України. Повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, вільне володіння державною мовою, вміння працювати на комп’ютері.

Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі не менше 1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років.

Документи приймаються протягом місяця з дня опублікування оголошення про конкурс за адресою: Бердичівський район, с. Хажин, вул. Двірська,1

Телефон для довідок: 097-47-02-504.