Додому НОВИНИ Влада і громада Відзначення Дня добровольця в Бердичівському районі

Відзначення Дня добровольця в Бердичівському районі

757
ПОДІЛИТИСЬ

Українці, які першими, свідомо і добровільно пішли захищати територіальну цілісність, недоторканість і суверенітет України, 14 березня цього року, відзначили свій професійний день – День добровольця. Ці сміливці є надзвичайно мужніми, відчайдушними, справжніми професіоналами військової справи та патріотами неньки України, а відтепер мають і власне професійне свято.

Належним чином відбулося відзначення Дня добровольця в Бердичівському районі. Голова Бердичівської райдержадміністрації Едуард Томашевський особисто відвідав сім’ї військовослужбовців, котрі загинули у зоні проведення антитерористичної операції на сході країни. Мітинги та покладання квітів відбулися у населених пунктах. Учнівська молодь, громадськість принесли свіжі квіти на могили і до меморіальних дощок воїнів-захисників, декламували вірші, вшанували загиблих хвилиною мовчання.

SL740547_1Побував Едуард Євгенович в селах Андріяшівка, Никонівка, Ст. Солотвин. Завітав на урочисту лінійку, яка проходила у Андріяшівській ЗОШ І ст., виступив перед учнями і громадою, побажав усім миру, надії на краще, світле майбутнє та зауважив, що сьогоденне  виховання учнів надзвичайно спрямоване саме на розвиток особистості, на виховання почуття свідомості і патріотизму у дітей. “Переконаний, що саме цей важливий чинник дасть поштовх і у нашій країні відбудуться позитивні зміни, країна переможе ворога і здолає всі перешкоди”, – наголосив Едуард Євгенович. Мітинг з нагоди відзначення Дня добровольця відбувся також і в селі Слободище.

Голова райдержадміністрації поспілкувався з батьками та родинами  Василя Малянівського, Олександра Сокорчука, Віктора Верещака, Сергія Коренівського, Руслана Юсубова та вручив їм продуктові набори. Квіти – червоні гвоздики очільник районної адміністрації поклав до підніжжя пам’ятників, могил та меморіальних дощок наших Героїв.

Герої не вмирають!

Прес-служба райдержадміністрації

SL740580_1 SL740553_1 SL740556_1 SL740568_1 SL740574_1 SL740575_1