Додому НОВИНИ Медицина Відзначення Дня медичного працівника у Бердичівському районі.

Відзначення Дня медичного працівника у Бердичівському районі.

1125
ПОДІЛИТИСЬ

18 червня у великій залі Бердичівської районної ради де зібралися медичні працівники центральної районної лікарні, центру ПМСД, районної стоматологічної поліклініки відбувся урочистий захід з нагоди Дня медичного працівника.

Хвилиною мовчання учасники зібрання вшанувати пам’ять загиблих військовослужбовців та мобілізованих громадян на Сході України серед яких і працівники медичної галузі.

Привітальними словами та найщирішими побажаннями свято відкрили голова районної державної адміністрації Едуард Томашевський та заступник голови районної ради Юрій Волошин.

Приємно відзначити те, що медичні працівники району, навіть в нелегких умовах сьогодення, намагаються не знижувати обсягів і якості медичної допомоги.
За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, значний особистий внесок у розвиток медичної галузі Департаментом охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації, районною радою та райдержадміністрацією, громадськими та профспілковими організаціями, безпосередніми керівниками медичної галузі району, окремими сільськими головами, керівником СТОВ “Озадівське” Володимиром Сіньком кращих працівників медичної галузі Бердичівського району було відзначено грамотами, подяками, подарунками, грошовими преміями.

При врученні нагород стоячи і тривалими оплесками  вітали присутні лікарів центральної районної лікарні, які виконували свій лікарський обов’язок у зоні АТО: хірурга Олександра Стоцького, травматолога Віталія Добровольського та завідувача ФП с. Буряки – Володимира Андрущенка. Зараз у бойових точках перебувають лікар – анестезіолог  Віталій Лапінський та лікар-травматолог Ігор Лесик.

Приємною частиною свята стало привітання медиків з нагоди професійного свята від народного депутата України Олександра Ревеги, яке усім присутнім адресувала його помічник Софія Томашевська.

Від імені народного депутата Софія Броніславівна висловила подяку медичним працівникам за самовіддану працю, врятовані життя та здоров’я наших співгромадян, віру і надію, яку вони дарують людям та вручила головному лікарю центральної районної лікарні Дар’ї Луцькій документи на сухо-жарову шафу.

Із привітальними словами до медичних працівників звернувся депутат
Житомирської обласної ради Василь Сухораба, який виділив 20 тис. грн. районній стоматологічній поліклініці на придбання основних засобів для
зберігання стерильних інструментів.

Урочистості супроводжувались святковим концертом аматорів районного Будинку культури.

Софія Яремчук.