Відзначення 29-ї річниці виведення військ із Афганістану у Швайківській загальноосвітній школі

Відзначення 29-ї річниці виведення військ із Афганістану у Швайківській загальноосвітній школі

355
0
ПОДІЛИТИСЬ

15 лютого 2018 року у Швайківській загальноосвітній школі відбулися заходи з нагоди відзначення 29-ї річниці виведення військ з Республіки Афганістан та Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Участь у пам’ятному заході під назвою “Як довго ця війна тривала” взяли голова районної ради Софія Томашевська, Швайківський сільський голова Тарас Яригін, депутати районної ради, громадські діячі, представники ЗМІ, педагогічний та учнівський колективи, місцеві жителі, а також учасники бойових дій в Афганістані.

Після традиційного покладання квітів до пам’ятника загиблим воїнам-афганцям для учасників заходу провели екскурсію музеєм, який вже багато років служить пам’яткою однієї із найдовших і найтрагічніших війн другої половини 20-го століття.

Для гостей учні школи та аматори Швайківського будинку культури підготували концерт-реквієм пам’яті загиблих односельчан та жертв війни в Афганістані з інших куточків України.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих і померлих вже після війни бойових побратимів.

Під час заходу виступаючі дякували українським воїнам за вірність присязі і обов’язку, бажали їм та їхнім сім’ям міцного здоров’я, успіхів та добробуту.

За проявлену мужність і героїзм при виконанні інтернаціонального обов’язку, активну участь у громадському житті, значний внесок у патріотичне виховання молоді грамотою районної ради відзначені учасники бойових дій в Афганістані – Василь Науменко та Андрій Рижков.

Представники спілки ветеранів Афганістану Бердичівського району відзначили подяками та  вимпелами тих, хто допомагає ветеранам у організації заходів і береже пам’ять воїна Афганської війни.

Прес-служба районної ради.

БЕЗ КОМЕНТАРІВ