Додому НОВИНИ Влада і громада Відзначили День Гідності та Свободи

Відзначили День Гідності та Свободи

546
ПОДІЛИТИСЬ

В Бердичеві
Бердичівляни, які прийшли на Соборну площу до меморіалу “Слава Героям” схилили голови в пошані перед загиблими.
В своєму виступі міський голова Василь Мазур та представники всіх релігійних конфесій міста зазначили, що українці ціною власного життя відстоювали свій вибір і власну долю. Дуже важко, коли люди сподіваються, що горе людське далеко і тебе не торкнеться. Якщо хтось хотів роз’єднати країну, то цим лише зміцнив наш народ і його дух. Саме тому люди прийшли сюди, щоб вшанувати світлу пам’ять наших героїв, які віддали життя за гідність і свободу нашого народу.
До меморіалу покладаються квіти.

5_2В Бердичівському районі
У великій залі райдержадміністрації відбулась зустріч з учасниками АТО та членами їх сімей, де їм було вручено пакети документів, пам’ятки на допомогу сім’ям учасників АТО, роз’яснено, які пільги вони мають.
Потім відбувся тематичний вечір присвячений Дню Гідності і Свободи, в якому лунали пісні і вірші, що стосувались героїчних і трагічних подій, які випали на долю нашої держави.
У виступах голови райдержадміністрації Едуарда Томашевського, його заступника Тетяни Наумчук, голови районної ради Максима Самчика підкреслювалось, що українці від своєї ідеї стати нацією гідності та свободи не відмовилися. Сьогодні народжуються єдина незалежна і суверенна Україна.

Софія Яремчук.