Додому НОВИНИ Влада і громада Відзначили День Конституції України, День молоді, Дні польської культури та 585-річчя Бердичева!

Відзначили День Конституції України, День молоді, Дні польської культури та 585-річчя Бердичева!

616
ПОДІЛИТИСЬ

Як і раніше, цього року програма свят була дуже насиченою: Богослужіння в храмах за мир, Україну, Бердичів; зустріч з ветеранами праці; відвідування новонароджених в Центрі жінки; заходи в рамках програми “Україна і Польща – Європейська родина”; відкриття музею Джозефа Конрада; Мистецький бульвар; розважальні конкурси; виступи дітей; Міжнародні змагання зі стрибків у висоту (ХІІ меморіал В. Лонського); футбольні змагання; Міжнародний конкурс краси “Слов’янська краса – 2015”; вшанування пам’яті загиблих біля меморіального комплексу “Слава Героям!”; концерти зірок української та польської естради та цілий ряд інших заходів.

Взяли участь, привітали мешканців Бердичева та його гостей і вручили подарунки та відзнаки міський голова Василь Мазур, народні депутати України Олександр Ревега та Олег Ляшко, заступник глави адміністрації Президента України Микола Таранов, перший заступник міністра культури України Ігор Ліховий, високопосадовці Республіки Польща та міст-побратимів Бердичева.

Детальніше про ці та інші події на сторінці 3 та в наступних номерах газети.

Володимир Кравченко.

den_berd_3 den_berd_1