Додому Колонка редактора Відзначили День Соборності

Відзначили День Соборності

514
ПОДІЛИТИСЬ

Відзначили День Соборності
В Бердичеві цього року в зв’язку із забороною відвідувати місця масового скупчення через грип, відбулось покладання квітів до меморіалу “Слава героям!”, до пам’ятників Тарасу Шевченку та В’ячеславу Чорноволу. Участь у цьому заході взяли міський голова Василь Мазур, помічник народного депутата Олександра Ревеги Віталій Березовенко, керівники та представники депутатських фракцій в міській раді, громадських організацій.

Бюджет міста прийнято
В зв’язку з тим, що в нинішньому складі міської ради багато нових депутатів, обговорення проекту бюджету міста на 2016 рік пройшло ґрунтовно. На всі його складові зацікавлено обговорювали як на засіданнях постійних комісій та на виконкомі.
Начальник фінправління Алла Пацата детально роз’яснювала і відповідала на запитання. Тому, на сесії міської ради обговорення, як такого, не відбулось, депутати прийняли його, хоча в ньому передбачається значно менше коштів, як потрібно для освіти, медицини та інших галузей, і взагалі проблемним є утримання професійно-технічних закладів.
Незважаючи на це, депутати виділили додаткові кошти з місцевого бюджету на харчування дітей, що навчаються у 1-4 класах. А от в дитячих садочках, напевно, батьки будуть платити за харчування більше ніж зараз.
Крім того, депутатський корпус вирішив поки-що на перший квартал профінансувати профтехучилища, і звернутися по допомогу з даного питання до Кабінету Міністрів і Верховної Ради.
А от щодо складу виконавчого комітету, консенсусу між міським головою і депутатами не вийшло.

Помолились за єдність християн
24 січня в кляшторі Кармелітів Босих відбулась молитовна зустріч християн різних конфесій. Кожен із священиків звернувся до віруючих з Біблейськими словами про єдність і милосердя.
На завершення відбулась спільна молитва та виконали “Боже, великий, єдиний, нам Україну храни!”

Володимир Кравченко