ПОДІЛИТИСЬ

Вже традиційно, напередодні Дня Конституції, Дня молоді, Днів польської культури та Днів міста у Бердичеві вводяться нові об’єкти інфраструктури.

Цього разу це було відкриття першого в Україні підприємства по виробництву автомобільного скла. Урочистості на новому заводі Safe Glass Factory (завод безпечного скла) відбулись по вулиці Низгірецькій, 16, на базі колишньої райсільгосптехніки “Амаско”.

Виступаючі міський голова Василь Мазур, заступник голови облдержадміністрації В’ячеслав Поліщук підкреслили значимість цієї події, адже поява такого потужного підприємства це – гарний знак для економіки Бердичева і Житомирщини та подякували подружжю Дениса та Анни Сенаторових, які втілили свою мрію в життя.
А генеральний директор Safe Glass Factory Денис Сенаторов зазначив, що це лише перший крок, адже попереду ще дуже багато роботи для того, щоб діяти за принципом “українська ціна – європейська якість”.

Бокове і лобове скло, яке нині випускається на сучасному італійському обладнанні, повинно стати затребуваним на українському, а також європейському і світовому ринках.

Володимир Кравченко. 

IMG_6418_1IMG_6420_1IMG_6462_1 IMG_6447_1 IMG_6434_1