Додому НОВИНИ Відкритий чемпіонат з футзалу

Відкритий чемпіонат з футзалу

589
ПОДІЛИТИСЬ

За підтримки голови Житомирської обласної ради Анжеліки Лабунської в палаці спорту “Лав” проходив відкритий чемпіонат Бердичівського району з футзалу. Щотижня протягом 4-х місяців вирували справжні пристрасті у стінах палацу спорту. 26 команд з міста та району боролися за золоті медалі та звання чемпіона турніру. Загалом чемпіонат проходив у два етапи. Перший етап проводила федерація футболу Бердичівського району “Колос”, а другий етап організувала Бердичівська асоціація з футзалу. Саме тому 9 квітня 2016 року у палаці спорту у фінальному матчі визначався переможець турніру.

SAM_0677_1Надзвичайне свято вболівальникам, організаторам, очільникам міста та району подарувала фінальна гра за участі команди “Штурм” та “Фаворит-2К”. Поєдинок був дуже не простий , оскільки команди були добре підготовлені та налаштовані на гру та не хотіли поступатися першим місцем. Після свистка арбітра про закінчення матчу, був зафіксований рахунок 5:2 на користь команди “Штурм” який і став абсолютним чемпіоном вищої ліги чемпіонату Бердичівського району з футзалу.

Після закінчення гри відбулась урочиста церемонія нагородження та  закриття турніру, яку провели депутат Бердичівської міської ради, голова фракції ВО “Батьківщина” Володимир Пономарчук, голова Бердичівської районної ради Максим Самчик, член виконкому Житомирської обласної асоціації футзалу Олександр Рабдєєв та голова Бердичівської асоціації з футзалу Станіслав Лужанський. Команди переможці нагороджені грамотами, відзнаками та подарунками.

SAM_0791_1

SAM_0798_1