Додому НОВИНИ Влада і громада Відкрито юридичний центр допомоги.

Відкрито юридичний центр допомоги.

554
ПОДІЛИТИСЬ

koordynaciyny_cenyr1 липня 2015 року відповідно до Закону України “Про безоплатну правову допомогу” у Бердичеві буде утворено центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги за адресою вул. Чорновола, 9. Це один зі ста центрів, головним завданням якого є безкоштовна консультація і пояснення конституційних прав соціально незахищеним громадянам. До цієї категорії потрапляють малозабезпечені особи, діти-сироти, біженці, ветерани війни, а також учасники АТО зі статусом учасника бойових дій.

30 червня на зустрічі секретаря міської ради Василя Толочка та координатора центру правової допомоги Дмитра Красовського з головами Ружинського, Андрушівського, Попільнянського районів  було обговорено проблемні питання щодо функціонування центру. Зокрема, порядок звернення громадян, список необхідних документів і довідок для отримання допомоги та незручності для жителів району щодо розміщення центру у Бердичеві.

Зі свого боку секретар міської ради пообіцяв створити усі умови для позитивної співпраці та наголосив, що Бердичівський коледж промисловості, економіки та права щорічно випускає близько ста юристів.

Центр правової допомоги дасть можливість малозабезпеченим громадянам відстоювати свої конституційні права.

Денис Огороднійчук,
студент ЖДУ ім. І. Франка.