Додому НОВИНИ Культура Відкриття виставки Ольги Дзюрбей.

Відкриття виставки Ольги Дзюрбей.

1266
ПОДІЛИТИСЬ

16 березня в приміщенні Музею історії міста Бердичева відбулось відкриття виставки бердичівського художника, майстра народної творчості Ольги Дзюрбей.

Ольга Дзюрбей є яскравим представником сучасного авангардного мистецтва. Як запевняє автор полотен, вона сповідує експресіонізм – художню течію авангардизму, де головним творчим принципом є відображення загостреного суб’єктивного світобачення через авторське “Я”, напруженість його переживань та емоцій. Полотна майстрині – це барвисті дивовижні сюжети, які кличуть глядача в яскравий світ фантазії.

На відкритті виставки були присутні керівництво міста, шанувальники творчості майстрині та молодь, зацікавлена сучасним видом мистецтвом. Багато теплих слів прозвучало на адресу Ольги Олександрівни від заступника міського голови Валентини Адаменко, секретаря міської ради Василя Толочко, директора Музею Павла Скавронського.

Виставка не обмежилась лише роботами Ольги Дзюрбей – на стінах виставкової зали присутні також полотна її батька Олександра Яцюка. Відомий у Бердичеві художник свого часу створив низку картин із краєвидами міста, портрети видатних постатей Бердичівщини. І цей перегук творчості доньки та батька – статичність минулого та експресіонізм сучасності – вніс свою неповторну ноту в загальну атмосферу виставки.

Виставка в Музеї історії діятиме два тижні. Тож працівники закладу запрошують всіх, хто бажає ознайомитись з сучасним мистецтвом, до перегляду творів Ольги Дзюрбей.

Анатолій Горобчук.

2015_03_16_022015_03_16_032015_03_16_042015_03_16_052015_03_16_06