Додому НОВИНИ Влада і громада Відкриття першої зміни оздоровчого табору “Березовий гай”

Відкриття першої зміни оздоровчого табору “Березовий гай”

996
ПОДІЛИТИСЬ

3 червня у дитячо-юнацькому оздоровчому таборі “Березовий гай” відбулося урочисте відкриття першої зміни.

Цього року у таборі діятимуть відпочинкові та оздоровчі зміни. 112 дітей з Житомирського, Бердичівського районів та міста Овруча згрупували у 5 загонів.

Заклад укомплектований кваліфікованим педагогічним, медичним та обслуговуючим персоналом. У штаті працює професійний хореограф, досвідчений дизайнер. Для оздоровлення та відпочинку дітей створені усі належні умови: 5-ти разове харчування, конкурси та розваги, заплановані екскурсії до краєзнавчого музею, Санктуарію, міського парку культури і відпочинку. А ще заплановані походи та дискотеки.

Ініціатива відродження та розвитку табору належить голові Бердичівської районної ради Максиму Самчику. Саме він разом із іншими почесними гостями був запрошений на відкриття першої зміни.

У своєму виступі на урочистому відкритті голова районної ради Максим Самчик повідомив, що цього річ у таборі планується оздоровити близько ста дітей Бердичівського району, адже для цього проведено колосальну роботу. Неодноразово проводилися перемовини з сільськими і селищним головами депутатами районної ради, підприємцями району. Для оздоровлення і відпочинку дітей Бердичівського району задіяні сільські бюджети, благодійна допомога приватних підприємців району. А в результаті – табір відкрив свої двері не тільки для дітлахів сусідніх районів, а і для юних жителів сіл і селища Бердичівського району. Адже саме цього хотіли керівники сільськогосподарських підприємств району, які засновували табір мріючи, щоб у ньому в першу чергу оздоровлювались діти нашого району.

IMG_1556_1Голова районної ради наголосив, що зараз активно ведуться перемовини з інвестором, який готовий вкласти у дитячо-оздоровчий табір “Березовий гай” близько 40-50 млн. гривень без зміни його цільового призначення. Тобто, під час літніх канікул заклад буде працювати як оздоровчий табір виключно для відпочинку дітей, а у інший період використовуватися орендарем для здійснення своєї підприємницької діяльності. Враховуючи економічний стан Бердичівського району, інвесторів, які планують здійснювати підприємницьку діяльність на території району потрібно всіляко підтримувати. Адже створення нового підприємства чи виробництва – це і нові робочі місця, і надходження до районного бюджету, та й знайшовши спільну мову часто можна отримати суттєву фінансову допомогу та активну участь з боку бізнесових структур у вирішенні важливих проблем.

Аматори районного будинку культури подарували малечі заряд гарного настрою та бадьорості. Початок відпочинку виявився вдалим. Сподіваємося, що під час перебування у таборі діти будуть весело та активно відпочивати, і наступного року неодмінно захочуть повернутися сюди ще раз.