Додому НОВИНИ Відлунав Перший дзвоник у школах Бердичівського району

Відлунав Перший дзвоник у школах Бердичівського району

523
ПОДІЛИТИСЬ

Першого вересня в святкових заходах взяло участь керівництво району, представники громадських організацій, батьки.

Голова Бердичівської районної адміністрації Едуард Томашевський побував на урочистій лінійці у Мирославській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів ім. О.І. Онишка, де лінійка урочисто відкрилася Гімном України.

Слово для вітання мав директор школи Олександр Лисюк. Він привітав присутніх зі святом та побажав учням успішного навчання, а їх наставникам витримки та творчого натхнення. На святковій лінійці по-особливому тепло вітали найменших учасників навчально-виховного процесу – першокласників. Достойну зміну на урочистості ввели одинадцятикласники. Подяками відзначили активних батьків та спонсорів, подякували владі району за тісну співпрацю та підтримку.

Загалом, цього року першовересневий дзвоник покликав до шкіл Бердичівського району 249 першокласників, а в цілому загальна кількість школярів, які сіли за учнівські парти становить – 2312.

Едуард Томашевський щиро привітав першокласників з важливою сходинкою у їхньому житті, побажав учням успіхів і зростати новим поколінням українців – надійним і відповідальним.

По закінченню урочистостей для усіх школярів, як символ початку навчального року, пролунав перший дзвоник, а згодом всі вони зайняли свої місця за шкільними партами, де для них розпочався перший урок.

Прес-служба райдержадміністрації