Додому НОВИНИ Влада і громада Відпочинок АТОшників.

Відпочинок АТОшників.

970
ПОДІЛИТИСЬ

За сприянням президента Благодійної організації “Відкрите серце” Петра Залізного група з двох десятків людей з Бердичівського району, а саме: сім’ї загиблих в АТО, поранені, та ті, чиї чоловіки вже майже рік перебувають у зоні АТО, мали можливість відпочивати в Закарпатті в Поляні Свалявського району. Відкрив свої серця та двері для людей Бердичівщини Благодійний центр “Віфанія”, очільником якого є Василь Райчинець. Прекрасні, сучасні кімнати, смачне, з любов’ю приготовлене, харчування та карпатське повітря допомогли нашим людям відпочити та набратися сил. Перебуваючи в Закарпатті, змогли відвідати:

– Свято-Троїцький Кирило-Мефодієвский жіночий монастир.

– Палац Шенборнів — колишню резиденцію та мисливський будинок графів Шенборнів. Оригінальність палацу у тому, що він має 365 вікон (кількість днів у році), 52 димоходи (кількість тижнів у році) і 12 входів (алегоричний ряд можна доповнити самому).

– Природне джерело “Джерело краси” із самовиливом джерельної води кремнистої, слабої мінералізації. Ця вода ще придає красу й тілу, тому ми ще вмивалися.

– Відвідували Замок Паланок (Мукачівський замок) — замок у Мукачево, зразок середньовічної фортифікаційної архітектури з поєднанням різних стилів.

– Відвідували мукачівський ринок, де мали змогу купити українські вишиванки.

– Термальні джерела в районі міста Берегово. В основному басейні температура води становить 31-33 градуси, також у ньому функціонують гідромасаж, гейзер і два водоспади. В окремому куточку басейну обладнано так зване джакузі, де температура води становить 42-45 градусів. Також були в басейне на відкритому повітрі.

– Форельне господарство “Ждимир”, де мали змогу не лише ловити, але й споживати форель.

Тож щиро дякуємо всім причетним до організації відпочинку.

Галина Поліщук.

DSC_0405_1 DSC_0316_1