Додому НОВИНИ Влада і громада Відпочинок для родин учасників АТО

Відпочинок для родин учасників АТО

490
ПОДІЛИТИСЬ

Добро. Доброта. Доброчинність…
Слова, що не мають ціни!
Чи ми розумієм величність
Бездонної їх глибини?
Микола Купрій.

Саме такі слова відносяться до тих людей, які намагаються зробити занадто багато, адже безумовно це для них важлива справа. Можливо, є інші справи які є необхідними і важливими, але саме благодійники поклали на себе цей тягар, служити людям – служачи Богу.

На прохання керівника Бердичівського благодійного фонду “Оберіг 26” Ірини Леонідівни Піскун Благодійна організація “Відкрите серце” на чолі з її засновником і директором Петром Миколайовичем Залізним домовилися з керівником Благодійного центру “Віфанія”, що в селищі Поляна Закарпатської області, Василем Федоровичем Райчинець, організували дев’ятиденний оздоровчий відпочинок у Карпатах для сімей учасників АТО.

Близько 10 сімей (разом 27 людей з дітьми) з 22 по 31 березня мали нагоду безкоштовно відпочити та оздоровитись у чудовому закарпатському селищі Поляна, що поблизу Сваляви. Програма перебування була дуже насиченою і цікавою. Батьки разом із дітками мали нагоду побувати на термальних джерелах у Берегово, де змогли вдосталь поплавати у басейні. Також була незабутня подорож до мукачівського замку, особливо раділи діти, адже такого вони ще не бачили. У музеї замку вони ознайомились із народним ремеслом Закарпаття, побачили народне мистецтво закарпатського краю.

Проживали відпочиваючі у благодійному центрі “Віфанія”, де мали нагоду скуштувати смачні закарпатські страви, приготовлені з любов’ю доброзичливим персоналом центру.

Кожний день для учасників АТО та їх сімей були запропоновані екскурсії у видатні і цікаві місця Закарпаття. Також стала незабутньою зустріч із закарпатськими побратимами, які разом захищали нашу Батьківщину на сході країни. Багато було згадано за чашкою кави, згадали ті часи, коли разом і в дощ, і в мороз, і в вітер були далеко від своїх рідних і близьких, і молились одному Богові, щоб повернутись до дому живими і здоровими. Зустріч була короткою, але незабутньою.

Усі екскурсії супроводжував водій Михайло, який цікаво розповідав про своє чудове Закарпаття, і тому всі з задоволенням слухали свого гіда.

Родини учасників також піднімалися і побували у горах, де змогли встановити прапор Бердичева, який було видно з долини, підтверджуючи те, що ми одна родина, одна країна.

Відпочинок пролетів дуже швидко, але він назавжди залишиться у серцях тих, хто недавно був охопленим страхом перед невизначеністю. Усі залишились дуже задоволеними та радісними.

Ще раз хочеться подякувати нашим щирим благодійникам, які з любов’ю надали можливість відпочити, оздоровитись та побути зі своїми родинами на Закарпатті. Низький уклін Вам, дорогі наші благодійники та організатори відпочинку!

Василь Поліщук