Додому НОВИНИ Влада і громада Відпрацювання Озадівки

Відпрацювання Озадівки

596
ПОДІЛИТИСЬ

Взимку, коли люди через низькі температури вмикають у домівках додаткове опалення, збільшується ризик виникнення пожеж. Це пов’язано з тим, що громадяни доволі часто не дотримуються правил пожежної безпеки у побуті. Тому рятувальники систематично проводять роз’яснювальні заходи, так 17 лютого працівники Бердичівського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області спільно із представниками районних органів влади нагадали про безпеку мешканцям приватного сектору села Озадівка Бердичівського району.

Фахівці ДСНС звернули увагу господарів на дотримання вимог пожежної безпеки при користуванні пічним опаленням, обігрівальними приладами та електромережею, на їх справність та своєчасний ремонт.

IMG_20170217_101922_1Також у ході заходу працівники ДСНС організували проведення лекції щодо дотримання правил безпеки для учнів Озадівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Рятувальники також застерегли населення, особливо любителів зимової риболовлі, від виходів на водойми.

Для закріплення отриманої інформації під час рейду фахівці Служби порятунку роздали громадянам тематичні пам’ятки.

Служба порятунку попереджає: найбільш дієвий спосіб захисту від виникнення надзвичійних ситуацій — це насамперед відповідальне ставлення до власного життя. Загрозу краще попередити, ніж мати справу з її наслідками!

Пилипчук В. О., головний фахівець
Бердичівського міськрайонного відділу
У ДСНС України у Житомирській області,

п/п-к служби цивільного захисту

IMG_20170217_104334_1 IMG_20170217_094718_1 IMG_20170217_102429_1