Додому НОВИНИ Влада і громада Відпрацювання у Великих Низгірцях

Відпрацювання у Великих Низгірцях

437
ПОДІЛИТИСЬ

Співробітники Бердичівського міськрайонного відділу Управління ДСНС України у Житомирській області постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо попередження загибелі та травмування людей під час пожеж та іншого роду надзвичайних ситуацій. Профілактичні відпрацювання населених пунктів організовуються з метою зменшення кількість пожеж у житловому секторі, що виникають через необережність самих громадян. Ця діяльність включає в себе проведення роз’яснювальної роботи серед населення з пожежної безпеки та дій у разі виникнення надзвичайних ситуації, поширення серед населення пам’яток та інших наочних посібників.

Такий захід пройшов 07 квітня у Великонизгірецькій сільській раді Бердичівського району. Рятувальники спільно з працівниками селищної ради відпрацьовували житлові сектори, де мали місце пожежі з причини необережного поводження з вогнем. Під час таких візитів з населенням проводяться індивідуальні профілактичні бесіди з самотніми громадянами, соціально незахищеними верствами населення, пенсіонерами та багатодітними родинами.

Рятувальники спілкувалися з мешканцями села, розповідали основні правила пожежної безпеки, давали рекомендації як убезпечити себе та майно від надзвичайних подій, які можуть виникнути у побуті. Також громадянам були надані тематичні листівки з інформацією щодо правил пожежної безпеки в побуті та попередження пожеж в природних екосистемах.

В.О. Пилипчук, головний фахівець
Бердичівського МРВ Управління ДСНС України
у Житомирській області

20160407_111320_1

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA