Додому НОВИНИ Влада і громада Відпрацювання у Іванківцях

Відпрацювання у Іванківцях

390
ПОДІЛИТИСЬ

Кожен господар дбає про тепло та затишок своєї оселі, але випадки, коли давно не ремонтоване пічне опалення або електропроводка призводили до пожежі – не рідкісні. Тож фахівці ДСНС постійно нагадують мешканцям Бердичівського району як запобігти лиху у власних оселях протягом опалювального сезону.

Так, 25 січня Бердичівські рятувальники організували проведення пожежно-профілактичного відпрацювання Семенівської сільської ради.

До відпрацювання також були залучені представники органів місцевого самоврядування, поліція та місцеві засоби масової інформації. Як завжди, особлива увага була приділена одиноким хворим людям, інвалідам, багатодітним сім’ям та особам категорії ризику.

У ході обстежень приватних осель проводилися бесіди з питань дотримання вимог правил пожежної безпеки та розповсюджувалися пам’ятки із застережливою інформацією. При виявлені в оселях порушень рятувальники одразу ж наголошували на необхідності їх якнайшвидшого усунення, а також інформували місцевих жителів про наслідки недотримання норм пожежної безпеки в опалювальний період. Загалом рейдовики оглянули 80 осель та проінструктували 189 мешканців села.

IMG_20170125_103351_1У рамках пожежно-профілактичного відпрацювання, у дитсадку та загальноосвітній школі села Іванківці Бердичівського району, співробітники ДСНС та поліції провели заняття з підростаючим поколінням, учнями та педагогічними колективами щодо вміння користуватися вогнегасниками, розповіли правила поведінки в різного роду життєвих ситуаціях, характерних

За статистикою, саме у зимовий період найбільша частка пожеж із загибеллю на них людей виникає саме через пічне опалення. І зменшення цієї сумної статистики можливе лише за умови, коли зусилля працівників ДСНС будуть об’єднані і підтримані самими мешканцями району.

Пилипчук В.О., головний фахівець
Бердичівського міськрайонного
відділу Управління ДСНС України у Житомирській області

IMG_20170125_105330_1 IMG_20170125_104117_1