Додому НОВИНИ Влада і громада Відпускаємо із вдячністю

Відпускаємо із вдячністю

544
ПОДІЛИТИСЬ

Відпускаємо із вдячністю, але і зараз віримо, що повернетеся…”, – наголосив тво заступника командира частини по роботі з особовим складом. Так, 22 серпня військовослужбовці 26-ї абр вшанували своїх побратимів, які були призвані під час мобілізації, на особливий період, майже 2 роки стояли у бойовому строю частини, а тепер вирішили звільнитися.

Півроку назад хлопці добровільно продовжили службу в лавах Збройних Сил України і підписали контракт. “Я скажу так: вони прийняли правильне рішення, – наголосив командир частини полковник Маліновський А.В., – тому що це чоловіче рішення продовжити захищати Батьківщину”.

Сьогодні контракт закінчився і вчорашні воїни йдуть у запас. “Я щиро вдячний цим військовослужбовцям за те, що вони є і проходили службу у нашій частині. За те, що кожен із них із розумінням поставився до питань збереження життя і здоров’я, забезпечив свою безпеку і безпеку своїх товаришів”, – зазначив полковник Маліновський.

DSCN7709_1Вдома на них чекає інше, мирне життя, та військова служба із пам’яті не зітреться. “Ми і зараз віримо, що повернетеся, адже ми з вами за цей час стали великою військовою родиною, побратимами”, – висловив надії ТВО заступника командира частини по роботі з особовим складом майор Швець В.М.

Командир особисто подякував кожному, хто звільняється. Кращим з нагоди звільнення вручив грамоти: старшим сержантам Дурбалі А.І. та Шевчуку І.Ф., молодшому сержанту Шешені Ю.Б., солдатам Ремезову Р.П., Алєйнікову В.П., та Алаверядну Г.Р., рядовим Сапельнікову С.О., Шевчуку М.С. та Запеці С.П.

Тепер, за словами командира, кожен зі звільнених буде внесений до оперативного резерву №1.

Пухальська Катерина,
офіцер управління 26 абр