Додому НОВИНИ Влада і громада Від минулого в майбутнє.

Від минулого в майбутнє.

890
ПОДІЛИТИСЬ

“100 кілометрів пробігу коштують як чашка кави” – з таким лозунгом до Бердичева завітала автоколона електромобілів з Києва, що прямують за маршрутом Київ-Вінниця-Київ. Акція проходила під егідою ВО “Самопоміч”.

Головною метою учасників, як членів клубу “Електро-автосам”, та власників електрокарів, є зустріч зі своїми однодумцями у Вінниці. Ціль акції – показати українцям переваги електромобілів над звичайними, популяризувати цей відносно новий та екологічно – чистий вид транспорту.

В Бердичів завітали проїздом. На центральній площі для жителів міста були представлені не лише іноземні серійні, а й саморобні вітчизняні електромобілі. Власники з радістю розповідали про своїх залізних коней, ділились досвідом, давали поради, дозволяли фотографуватись. Кожен бажаючий міг спробувати проїхатись на електросамокаті.

За ініціативи та підтримки власників електромобілів у Бердичеві була урочисто відкрита перша електрозаправка. Тепер місто приєдналось до поки ще малої, але швидкозростаючої мережі заправок.

Jpeg

Jpeg

Jpeg

Jpeg